• Uncategorized
  • 0

Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncak İncelemesi

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Geçen gece Rehberimiz Köpek Noel Partisi’ndeydim ve hediye değişimimizde Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncakını gördüm. Bu şaşırtıcı küçük oyuncak, ön kapıdan eklediğiniz birkaç fışkıran oyuncakla küçük bir evdir. Sahip olduğumuz diğer tüm peluş oyuncaklardan çok daha etkileşimli görünüyor ve köpeklerimin, diğer oyuncaklarından doldurmayı kaldırmaktan memnun oldukları kadar her squeeky nesnesini kaldırmaktan memnun olup olmadığını görmek istiyorum.
Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncak’a bir göz atın:
Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncak

Sevimli olmanın yanı sıra, köpeklerimin bu küçük evden gerçekten memnun olabileceğini ve zencefilli adam olduğunu düşünüyorum. Umarım geçmişte sahip olduğumuz diğer peluş oyuncaklardan daha uzun sürer.
Ne yazık ki sağlamlığın bir sorun olmasını bekliyorum ve üç köpeğim bu küçük eve yırtılma şansı elde etmez size haber vereceğim. Olumlu bir notta aslında birinde dört oyuncak ve Amazon.com’da 9.90 $ ‘dan oyuncak başına yaklaşık 2.50 $.

Derby’den özür dilemeliyim çünkü hediye değişimi için bir hediye almak için zamanım yoktu, ancak Noel çorapında olabilecek Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncak da dahil olmak üzere birkaç eğlenceli oyuncak vardı. Noel Baba ile görüşmemiz gerekecek. Derby yaramaz mı yoksa güzel mi?
Gingerbread House Bulmaca Köpek Oyuncak’ın nasıl durduğunu bildirmek için aşağıda bazı yorumlar bırakacağım. Herhangi biriniz bu oyuncak var mı? Eğer öyleyse, köpekleriniz onunla oynamaktan zevk aldı mı? Sürecek mi?
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için ideal. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğneme: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Canine Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek yemekleri: Çiftçi Köpek – Birkaç ay önce Raven Fresh Canine yiyeceklerini beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeği’nden ilk satın alma işleminizde% 50 indirim alın.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *