• Uncategorized
  • 0

Disket kulaklı köpeklere yardımcı olmak için evcil hayvan ilaçları

MorterestPinterestPinterestShare’e MoreAddthismore2’ye Twittertwittertwittershare’e Paylaşım ButtonsShare’e Paylaşım ButtonsShare’e yardımcı olmak için

Golden Retriever, Basset Hound veya Beagle gibi disketli bir evcil köpeğiniz varsa, sık sık mumsu ve kokulu kulaklar kurabileceklerini anlarsınız. Birçok evcil hayvan sahibi, sık sık alerjik koşullarla birlikte devam eden ikincil maya veya bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için genellikle veteriner hekime gider. Tekrarlayan kulak enfeksiyonlarına eğilimli bu tür köpeklerde, balmumu çözmenin yanı sıra maya ve bakterilerin büyümesini önlemek için kulakta bir asidik pH’ın ilerlemesini sağlayabilecek topikal preparatları kullanmak genellikle yararlıdır.

Tercih ettiğim ürünlerden bazıları, Maxiguard’ın çinko Otic’e ek olarak epi-OTIC’yi içeriyor. Her iki ürünün de kulak enfeksiyonlarının sıklığını azaltmada son derece iyi yaptığını gördüm. Birçok müşterim için sık sık her gün 1-2 hafta ve o zamanlar bir bakım olarak iki kez düzenli olarak kullanılmasını önereceğim.

Kulak infeksiyonları

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *