Mews ve NIPS: Feline için Bir Beach Cottage

Bu yayın ortaklık bağlantıları içerir*

Plajların yeniden açıldığı dünyanın bir yerinde olsanız bile, bir maske kullanarak plaja gitmek ve sosyal mesafe taleplerini gözlemlemek, kullanılan plajda bir günün dikkatsizce tadını çıkarmakla tam olarak aynı olmayacaktır. Plajın tadını çıkarmak için çok daha güvenli ve daha az stresli bir yöntem, kedi onu son derece kendi plaj yazlık almaktır! Breezy Beach Cottage, geri dönüştürülmüş kartondan yapılmıştır ve evinize biraz yaz getirecek olan kedi için süper sevimli bir yaz ayı hideaway sunar. Breezy Beach Cottage Amazon’dan sunulmaktadır.

Bu hafta Dikkatli Feline’de yer alan herhangi bir hikayeyi kaçırdıysanız, işte bir özet: Pazar günü, bir pandeminin ortasında şükran hakkında bazı düşünceler sundum, Pazartesi günü, Allegra Salı günü benim için bir doğum günü sürprizi yaşadım. , Paylaşılan Online Pet Kayıp Destek Kaynaklarını Paylaştık, Çarşamba günü Allegra size tercih edilen oyuncak için göz atma hakkında bilgi verdi, Perşembe günü sevimli bir kaplumbağa kabuğu kedi kağıt bebeği sunduk ve Cuma günü Clea Simon’un Four Paws’daki korkusunu inceledik. .

Bugünün videosu son derece yetenekli bir kedicik (ve kedileriniz için çevresel zenginleştirme ve sizin için bazı karantina eğlencesi sağlamak için harika bir konsepte sahiptir!) – Keyfini çıkarın!

Harika bir hafta sonu geçirin!

*Dikkatli Feline, Amazon.com’a ve bağlı sitelere bağlanarak ücret almamız için bir araç sağlamak için tasarlanmış bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımız anlamına gelir. Yalnızca kullandığımız veya kendimizi kullandığımız ürün ve hizmetler hakkındaki kelimeyi yaydık.

Ingrid Kralı

Aynı şekilde:
Mews ve NIPS: Florida Beach’ten kurtarılan yavru kedi, kalıcı olarak evini arıyor

Owl Cottage Champion’da pençe baskıları

Mews ve NIPS: Guy, kedi ile seyahat etme görevini bırakıyor

«İnceleme: Dört Pençe Korkusu
Evinizi aydınlatmak için sevimli kedi ışık ipi »

Mews ve NIP’ler hakkında 2 yorum: Kediniz için bir plaj kulübesi

Mary McNeil diyor ki:

23 Mayıs 2020, 15:21

Bir futbol maçında gördüğümüz çoğu aksiyon!

Cevap vermek

Janine diyor ki:

23 Mayıs 2020, 07:36

Bu çok tatlı.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *