OCTA Servis Hayvan Eğitimi

Sağlar Bu yayın, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan işten para veya ürünler kazanabiliriz.
Geçen yıl Turuncu Bölge Ulaştırma Otoritesi, hizmetçilerinin yanı sıra işleyicilerine / eğitmenlerine hizmet vermek için toplu taşıma konumlandırma eğitimi sundu. Kendim ve Derby bu tamamen ücretsiz programa katılmak için şanslıydı. Fullerton Park’ta başlayan otobüste dolaştık ve gezinin yanı sıra Knott’un Berry Farm’da, Amerika’nın rehber köpeklerinden iyi arkadaşlarımızın yanı sıra çölün rehber köpekleri ile bittik. Geçen yılın fotoğraflarını görmediyseniz, bu yazıya bir göz atın: otobüslerde yavru köpekler. Bu Ekim Octa bir kez daha bir kez daha otobüslerinde hizmet hayvan eğitimi sağladığından beri şanslıyız.
OCTA ile Servis Hayvan Eğitimi

İşte bu etkinliğin ayrıntıları:
Ne: OCTA HALK TRANSIT Konumlandırma Hizmet Hayvanları ve Fitness Eğitmenleri / İşleyicileri için Konumlandırma: 3 Ekim 2009, 08:00 – 12:00 NEREDE: Fullerton Park ve Ride, 3000 West Orangethorpe, Fullerton, California

İşte Turuncu Bölge Ulaşım Otoritesinden aldığım bilgiler:
Orange County’nin Servis Hayvan Fitness Eğitmenleri / İşleyicileri
Turuncu Bölge Ulaştırma Otoritesi, 3 Ekim 2009 Cumartesi günü Fullerton Park’ta ve 3000 West Orangethorpe, Fullerton, California’da işleyicilere / fitness eğitmenlerine bir kez daha toplu taşıma konumlandırma eğitimi sunacak.
Otobüsler saatte her otuz dakikada bir ve saat 8: 00’den başlayarak, son otobüs öğlen 1200’de ayrılacak.
Tüm hizmet hayvanlarının yanı sıra işleyiciler/eğitmenler katılmaya motive olur.
Bu etkinlik sırasında, ücretsiz bir kimlik kartı için başvurma şansınız olacak (bu bir gereklilik değildir). Ücret Yok Kimlik Kartı, hayvanı eğitimde olarak belirler ve otobüse binerken bir ücret ödemek için işleyicinin/eğiticinin gerekli olmadığını belirler. Bu kimlik için ücret 2.00 $ ‘dır.
Lütfen etkinlik koordinatörü Pam Peters ile 714-265-4387 numaralı telefondan veya her türlü soru ile Octa Dot Web’de Ppeters ile iletişime geçin.
Bu etkinlikte herkesi görmeye devam ediyorum.
PAM PETERS 714-265-4387 PPETERS [AT] OCTA DOT WEB Eğitmeni, Operasyonlar Turuncu Bölge Ulaştırma İdaresi Eğitimi

Octa sadece gün boyunca hayvanlarımızla otobüslerini gezmemizi sağlamak için bu mükemmel hizmeti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bize bir ücret kimlik kartı için başvurma şansı sunuyorlar. Bu harika! Bu yılki etkinliği bekleyemem.
Servis Hayvan Eğitimi – Otobüslerde Yavrular
Nadiren otobüse veya herhangi bir tür toplu taşıma türünü geziyorum. OCTA’nın Hizmet Hayvan Eğitim Programı, Kılavuz Köpek Yavru Kürekçilerinin yavrularını otobüse tanıtmaları için mükemmel bir şans. Geçen yıl çok eğlenceliydi. Otobüs yolculuğunu deneyimlemeliyiz, rehber köpekleri eğiten diğer insanlarla dolaşmanın yanı sıra Knott’un Berry Çiftliği’nin dışında yürürken. Sadece bu değil, aynı zamanda köpeklerin yanı sıra çok sayıda farklı insanı da tatmin etmeliyiz. Amerika Kılavuzu Köpekleri, Körler İçin Rehber Köpekler, Bağımsızlık Köpekleri, Çölün Rehber Köpekleri, Terapi Köpekleri Uluslararası ve diğer birçok grup gibi diğer gruplardan köpekler gördük. Vizsla’sını bir kadavra köpeği olarak eğiten bir adamla karşılaştık. Octa eğitimi hem benim hem de benim köpek yavrusu derbisi için mükemmel bir deneyim oldu.

Ne yazık ki bu yıl hizmet hayvan eğitimi GDA Partners Awards yemeğine karşılık geliyor. İdeal olarak, Guide Dogs of America’daki iyi arkadaşlarımızın bu yıl her iki etkinliğe gidecek zamanları olacak.
Bir hizmet hayvanınız varsa, bu yıl sekizli hizmet hayvan eğitiminde sizi görmek istiyoruz.
Geçmişte bu etkinliğe gittin mi? Deneyiminiz tam olarak nasıldı?
Son bir not, bu etkinlik, gelecek yıl için takvime koymak istediğiniz durumda Ekim ayının ilk Cumartesi günü yer alıyor.

Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak ve HeartBeat ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için ideal. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğneme: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubuklarını kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Canine Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek yiyecekleri: Çiftçi Köpesi – Birkaç ay önce kuzgun taze köpek yemeğini beslemeye başladıknull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *