Köpekten DIY hakkında derin düşünceler

Not: Lütfen Julia Thomson’a bu Mutt’a yeni bir katkıda bulunarak hoş geldiniz. Blog evini 129 dönümlük korur ve aynı zamanda her Salı günü her Salı günü besteleyecek.

Ev geliştirme, yenileme ve DIY, 129 dönümlük evdeki hayatımızın büyük bölümleridir. Bütün hane halkı dahil olur. İster dört pençe ister iki eliniz olsun, mürettebatın bir parçasınız.

Aşağıdaki gibi sahneler, köpeğimiz Baxter ve Feline Ralph’imizle rutin olarak oynar.

“Bu perde çubukları koymanıza yardımcı olurum, ancak matkapım yok.”

HI-hı? Ya başparmak, dikey erişim ve zamanınızın çoğunu uykuya dalma eğilimi ne olacak, ahbap?

“Bir boya fırçasının bana matkap sağlamamayı telafi ettiğini düşünüyor musun? Bu Pooch elektrikli aletleri seviyor, bayan. ”

“Ah, baş parmaklarımın yanı sıra yüksekliğimle de dalga geçtin. Bu aynayı boyamak için kendi başındasınız. Boya fırçanıza inandığım şey bu. ”

“Ahhhh… Dreamland, köpeklerin matkapları olduğu kadar başparmakların yanı sıra.”

Baxter’ın yardımıyla (veya belki de buna rağmen), en son projemiz – bir konuk uzay makyajımız – şimdi tamamlandı.

Ve onunla dalga geçtiğim kadarıyla, çiftlik çevresinde uğraştığımız farklı işlerin Baxter ile zaman geçirmek için harika bir yöntem olduğunu belirtmeliyim. Yüksek sesleri tolere etmeyi, onu risksiz tutacağımıza (kafasının üzerinde uzun bir perde çubuğu sallayarak etrafına tırmandığımda bile) ve çalışırken sabırlı olacağımıza güveniyor.

Köpeğinizi hangi hobileri gösteriyorsunuz?

Julia Thomson, 129 dönümlük evde bir blog yazarıdır ve burada ülke yaşamı ve DIY yenileme hakkında besteliyor. Köpeğinizle tasma dışı yürüyüş önerilerini burada inceleyin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *