• Uncategorized
  • 0

İnceleme: Smokey için Güçlü Kalmak

Bu yayın satış ortağı bağlantıları içerir*

Değerli bir kedi kaybetmek, genellikle bir çocuğun bir hanehalkı üyesinin ölümü ile ilgili ilk deneyimidir. Bir çocuğun yaşına bağlı olarak, ölüm ve ötenazi kavramak zor fikirler olabilir ve ebeveynler, yas tutan çocuklarına tam olarak nasıl yardımcı olacakları konusunda kendilerini keşfedebilirler. Veteriner Corey Gut, DVM tarafından yazılan Smokey için güçlü kalmak, ilk kurum danışmanının yanı sıra çocuk terapistinin rehberliği ile bu zor konuyu ele alıyor.

Smokey, kitabın yazdığı biraz kadınla büyüyen hanehalkının değerli bir üyesidir. Smokey hastalandığında ve yüksek yaşam kalitesi azaldığında, hane halkı Smokey’in gitmesine izin vermek için zor karar vermek zorundadır.

Küçük çocuklara yönelik olan bu güzel resimli kitap, sevecen ve erişilebilir bir şekilde zorlu bir konuyu tanıtmaktadır. Bu kitabı çocuklarla okumak, kayıpla başa çıkmalarına yardımcı olabilir ve duygularını açmak için bir katalizör görevi görebilir.

Bailey için ele alınan köpek muadili için dumanlı ve köpek muadili için güçlü kalmak, Amazon’dan veya doğrudan yazarın web sitesinden sunulmaktadır.

*FTC İfşa: Dikkatli Feline, sitelerin pazarlama tarafından pazarlama ücretleri yapması ve Amazon’daki ürünlere bağlanması için bir araç sağlamak için tasarlanmış bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımız anlamına gelir. Sadece ürünler ve kendimizi kullandığımız veya kullanacağımız hizmetler hakkındaki kelimeleri yaydık. Bu kitabı yazardan aldım. Ücretsiz kopyayı almak incelememi etkilemedi.

Ingrid Kralı

«Hediye: Mayıs 2017’de kedi için bir assisi döngüsü kazanın
DIY CATIO PLAN KAZANANLAR »

İnceleme hakkında 7 Yorum: Smokey için güçlü kalmak

Maria diyor ki:

24 Mayıs 2017, 12:04

Bunu kontrol ettiğimden beri, yakında her türlü zaman gibi kedi için “güçlü kalmam” gerektiğini düşündüm, geçen Cumartesi (20 Mayıs) onu veteriner kliniğine götürdüm, orada oturdum Neredeyse yedi saat, onu içeri alabilecekler. Benim için ne oldu, aynı zamanda gecenin ortasında bir telefon salonundan sonra “kontrol” [oldu] [oldu] Gerçekten şiddetli görünen röntgende (karnında bir kütle), ama gitmesine izin vermek için başka bir seçeneğim yoktu…. Bugün, üç gün sonra, merkezden sonuçta fakir olmayabileceğini duyuyorum. Burada oturuyorum, kedi kajsa için her şeyi yapacağımın yanı sıra başka biri de bana ötenazi yapma seçeneğimin olmadığına inanmamı sağladı. Kalbim parçalandı, aynı zamanda bir daha veteriner hekene güvenebileceğimi anlamıyorum.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

24 Mayıs 2017, 16:43

Oh Maria, çok üzgünüm! Kalbim senin için kırılıyor. Neler yaşadığınızı bile hayal edemiyorum. Ne korkunç bir deneyim. Sevgili bir kedi kaybetmek çok zordur, ancak uğraştığınız şey düşünebileceğim her şeyin ötesinde. Acınızı basitleştirmek için yapabileceğim bir şey olmasını arzuluyorum. Kajsa çok sevimli bir kızdı, aynı zamanda onu benimle ve kitabımdaki ziyaretçilerimle paylaştığınız için minnettarım. Kendi kedilerimden birini kaybettiğimi, görevini okuduğumu hissediyorum.

Cevap vermek

Maria diyor ki:

25 Mayıs 2017, 14:41

Güzel Kajsa’nın resimlerini harika kitabınızla paylaşmam gerektiğine minnettarım, Torttie-Lovers Allover The World, kitaptaki diğer “kızlara” ek olarak harika görünümlerinin tadını çıkaracak. Her ne kadar kalbim kırıldı, birkaç yıldır var olmalıydı… kelimeler acımı basitleştiremez, ancak ne kadar harap olduğumu, seven insanlar tam olarak ne kadar harap olduğumu anlayabilecek iyi arkadaşlarım var (IRL, IG, bloglar) Benim kadar kediler.

Cevap vermek

Caren Gittleman diyor ki:

12 Mayıs 2017, 10:41

Dr.Corey’i anlama onuruna sahibim. Cody’nin yanı sıra Dakota’nın gittiği yöntemde bir veteriner. Aynı şekilde Bailey ile ilgili ilk kitabını incelemekten onur duyduk…. Bu kitabı almak için yarın göreceğiz ve 22 Mayıs’ta inceleyeceğiz. İnanılmaz bir kadın, sadece inanılmaz. Çok sıcak, parlak ve tür.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

12 Mayıs 2017, 11:25

Ne küçük bir dünya! Bu o kadar harika ki Dr. Corey’i anlıyorsunuz.

Cevap vermek

Janine diyor ki:

12 Mayıs 2017, 08:18

Bu çocuklar için harika bir kavram. İlk kedimi kaybettiğimde aklımda kalıyorum. Büyük olasılıkla gittiğim en kötü şeydi ve ailem gerçekten çok fazla şey belirtmedi.

Cevap vermek

Steven D. Howard diyor ki:

12 Mayıs 2017, 01:12

Sadece hikayeyi okumak gözlerimi iyi yapıyor. O zamanlar asla hatırlayamayacağımdan emin olduğum ve yıllardır onlara inanmadığımı fark ettiğimden emin olduğum evcil hayvanları kaybetmemi aklımda tuttu.null

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *