Ürün İncelemesi: Tüm Yaşam Dondurulmuş Kurutulmuş İkramlar

Allegra ve Ruby’ye verdiğim tek muameleler dondurulmuş kurutulmuş ikramlardır. Çünkü sadece bir bileşeni var-gerçek et-çoğunlukla çiğ ve tahıl içermeyen konserve yiyeceklerin zaten sağlıklı diyetlerine sağlıklı bir iltifat. Ve ikisi de dondurulmuş kurutulmuş ikramlarını seviyor.

Konserve veya susuz yiyeceklerin rafa dayanıklı rahatlığını sağlarken, yiyeceklerin tazelik, renk, orijinal şekli, dokusu ve aromasında donma kurutma kilitleri. Donma kurutma sırasında, taze veya pişmiş yiyecekler, özel bir vakum odasında -50 ° F sıcaklıklarda flaş dondurulur. Düşük seviyeli ısı uygulandığında, buz kristalleri sıvı faza geri dönmeden buharlaşır. Bu işlem nemin yaklaşık% 98’ini ortadan kaldırır ve gıdaların bozulmasını önler.

Allegra ve Ruby, bir süredir dondurularak kurutulmuş tavuk ve somon ikramlarının tadını çıkardılar, ancak asla tüm yaşam markası, bu yüzden şirket bize bazı ürünlerini test etmeyi teklif ettiğinde kabul etmekten mutluluk duydum. Allegra ve Ruby kendinden geçmişti. Oyuncakları test etmenin yanında, ikramları test etmek en sevdikleri işlerden biridir!

Tavuk, hindi ve somon çeşitlerinin üç büyük torbası gönderildi. Ayrıca diğer beş lezzetinden örnekler aldık: morina, geyik eti, sığır eti, kuzu, tavuk ve karaciğer. Geyik eti hariç, kızlar hepsini sevdiler. Somon onların pençeleriydi, ama onlara çok fazla balık vermek istemediğim için bunu ekstra özel günler için ayıracağız. Ben insan olduğum ve son sözü verdiğim için, çoğunlukla tavuk ve hindi yapacağız.

Bu fotoğraflar iki tat testçimi işte sert gösteriyor (tamam, belki Allegra biraz dikkati dağıldı.) Ruby, sevecen alışkanlıklarından birini gösteriyor: Birkaç ikram koyduğumda, pençesiyle hızla uzanır ve onları ona doğru çeker . Tanrı, kız kardeşinin adil payından daha fazlasını almasını yasaklıyor!

Allegra ve Ruby, tüm hayatı dört pençeyi tedavi eder. Sağlıklı, lezzetli bir muamele yapmanın yanı sıra, özellikle kurulardan çiğ veya doğal tahıl içermeyen konserve diyete geçmeye çalışırken, titiz kedigilin yemeye ikna etmeye yardımcı olabilirler. Kedinizin ilgisini çekmek için yeni yiyecekler üzerindeki bazı ikramları parçalayın. (Kedilerinizi daha sağlıklı bir diyete nasıl geçireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, kedinizi kuru yiyeceklerden nasıl sütten keseceğinizi okuyun.)

Bu ikramlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm Life Pet ürünleri web sitesini ziyaret edin. Tüm Life Pet ürünleri daha iyi evcil hayvan mağazalarında ve çevrimiçi olarak mevcuttur.

Fotoğraf Whole Life Pet ürünlerinin izniyle

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
İnceleme: Çiğ pençeler dondurulmuş kurutulmuş ikramlar

Gözden Geçirme: Hauspanther Dondurularak Düzenli Ham Kedi Treats

İnceleme: Sadece doğal evcil hayvan Easyraw Türkiye ve tüm et dondurulmuş kurutulmuş tavuk ikramları

«Tüm genç kedi şairlerini arıyor
Ulusal Feral Kedi Günü »

Ürün İncelemesi hakkında 10 yorum: Tüm yaşam dondurulmuş kurutulmuş ikramlar

Tom diyor ki:

17 Nisan 2013, 17:16

Bunlara Amazon’da bakıyorum, bazıları özellikle kediler için söylüyor, bazıları hem köpekler hem de kediler için söylüyor ve bazıları sadece tüm yaşam evcil hayvan saf eti tüm doğal dondurulmuş kurutulmuş kuzu işlemleri 3.3 oz söylüyor. Tabii ki kediler için olanları alabilirim, ama diğerleri arasındaki farklar nelerdir?

Çok teşekkürler.

Tom Mary Beth ve Furries.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

17 Nisan 2013, 19:22

Tom, bulduğum tek fark, köpek versiyonunun daha büyük parçalara sahip olması, ancak daha küçük parçalara kolayca kırılabilirler. Malzemelerin aynı olduğuna inanıyorum: saf dondurulmuş kurutulmuş et!

Cevap vermek

Julia Williams diyor ki:

14 Ekim 2011, 13:30

Şanslı Ürün Testi Kittehs !! Birkaç marka donma denenmiş ikramları denedim ve kedilerim pençeli olduklarını düşünüyor. Bir malzemeyle yanlış gidemezsiniz, esp. Et olduğunda. Bununla birlikte, Canidae Tidnips kedi ikramları da çok sağlıklı (ve ben de oldukça lezzetli oldukları söylendi, lol) ve diğer yumuşak ikramlar gibi herhangi bir icky bileşenleri yok.

Cevap vermek

Deborah Julian diyor ki:

14 Ekim 2011, 09:13

Kedilerim için ikram olarak dondurulmuş kurutulmuş tavuğu satın alıyorum ama bu markayı denemedim. Benim kedim Sammy – gerçek bir Gourmand – dondurulmuş kurutulmuş eti yemeyecek. Eğer ona verirsem, bir şekilde onu rahatsız ediyormuş gibi bir şeyle örtmeye çalışır. Ancak vejetaryen olmama rağmen kediler için zaman zaman yaptığım taze haşlanmış tavuğu seviyor.

Deborah Julian

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

14 Ekim 2011, 12:52

Şimdi bu aşk, Debbie – vejetaryen olsanız bile kedilerinize tavuk hazırlamak!

Cevap vermek

Deborah Julian diyor ki:

14 Ekim 2011, 22:25

Bu çocuklar beni pençelerinin etrafına sardı!

Cevap vermek

Terry diyor ki:

14 Ekim 2011, 07:51

Bunları birkaç yıldır kullanıyorum. Onlara ilk olarak birkaç yıl önce bir kedi şovunda tanıtıldım ve genellikle yılda 2’ye gittiğim için stok yapıyorum! Kediler bunlar için deliriyor!
Ingrid’de anlaşmaya vardığınıza sevindim mi?
Her zaman olduğu gibi, harika bilgi!

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

14 Ekim 2011, 12:51

Kesinlikle popülerlernull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *