• Uncategorized
  • 0

Köpekler için Araba Seyahat Güvenliği

Eklenti ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPintertWitterShare’e Moreaddthismore’a PinterestPintertWitterShare

Araba ile seyahat ettiğinizde, herkes güvenlik için tokalamanın ne kadar önemli olduğunu biliyor, ama dört ayaklı seyahat arkadaşlarınız ne olacak? Küçük bir kaza durumunda sınırsız bir evcil hayvan ciddi şekilde yaralanabilir. Kabuk tokalığına göre, 60 kiloluk sınırsız bir köpek sadece 35 mil / saat hızla 2.700 kiloluk bir mermi haline gelir. Sınırsız bir evcil hayvan, sürücü, yolcular, yoldaki diğer şoförler ve seyirciler için bir tehlike oluşturan bir sürüş dikkat dağınıklığına da neden olabilir.

Sürücü dikkat dağıtıcı otomobil kazalarının en büyük nedenidir ve CDC’ye göre, her gün 15’ten fazla kişi öldürülür ve dikkati dağılmış bir sürücüyü içeren kazalarda 1.200 kişi yaralanmıştır. Tehlikeyi birleştirmek, eğer bir kazaya karışıyorsanız, gevşek bir evcil hayvanın karışıklıkta arabadan kaçması ve kaybolması veya yaralanması çok daha olasıdır.

Ne yapalım? Köpeğinizi arabadaki korumanın en güvenli yollarından biri, köpekler için geliştirilen bir emniyet kemeri sistemidir. Solvit lüks araba güvenlik kablo demeti, kullanımı kolay bir bağlantı ile arabanızdaki emniyet kemerine bağlanan ağır hizmet kayışlarına sahip makineli yıkanabilir tam yastıklı bir yelekten oluşur. Bağlandıktan sonra, köpekler manzaradan memnun kalabilecek, ancak dikkat dağıtan araba hakkında yer değiştirmeyecek. Kablo demeti köpeklerinize biraz harekete izin verecek olsa da, ani bir durak durumunda güvenli bir şekilde kısıtlanacaktır. Pencereden aşağı inerek, güvenlik kablo demeti, köpeklerinizin pencereden dışarı atlamasını veya açık bir kapıdan kaçmasını imkansız hale getirir.

Tüylü aile üyeleriniz bile her gezginin bükülmesini sağlayarak herkesi güvende tutma taahhüdünde bulunun.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *