• Uncategorized
  • 0

[Yeni Ürün] Apoquel

ile kaşıntı için hızlı bir düzeltme keşfetmek ButtonsShare’i PinterestPinterTwitterShare’e Moreaddthismore1’e PinterestPinterTwittershare’e Paylaşım ButtonsShare’e paylaşın1

THUMP… yumruk… yumruk… yumruk. Köpeğiniz bir kaşıntı çizerken duyabileceğiniz ses budur. Hepimizin çizilmesine ihtiyaç duyan küçük bir kaşıntı var. Bununla birlikte, çok fazla çizilme cilt hasarına ve saç dökülmesine yol açar. Köpeklerdeki cilt problemleri müthiş rahatsızlık ve sinirlilik neden olabilir, bu da sevişme veya sevginin reddedilmesine neden olabilir. Artık kaşıntı için çeşitli nedenlerden kaynaklanan etkili bir yeni hizmet var.

Evcil hayvan kaşıntısının nedenleri

Kaşıntı, pire ısırıklarına, gıda, polen veya diğer maddelere alerjiler ve ayrıca atopik dermatit gibi bir dizi durumdan kaynaklanabilir. Alerjiler tipik olarak ilkbahar ve yaz aylarında çok daha yaygındır.

Bazen, evcil hayvanınızın kaşıntısının kökü zor olabilir veya bulmak ve ortadan kaldırmak imkansız olabilir. Bu durumlarda, hasar verilmeden önce kaşıntıyı durdurmanız gerekir. Çok fazla çizilme (ve cilt çiğneme) sıcak noktalara, saç kaybına veya hatta zararlı cilt enfeksiyonlarına neden olabilir.

Kaşıntıyı Apoquel ile durdurun

Apoquel, alerjik dermatit ve atopik dermatit de dahil olmak üzere çok çeşitli nedenlerden kaynaklanan kaşıntı ve iltihaplanmayı hafifleten atılımlı bir ilaçtır.

Apoquel’deki aktif bileşen, oclacitinib maleat, kaşıntı hissini yaratan mekanizmayı (Pruritojenik sitokinler) hedefler. Apoquel hızlı etkilidir ve kısa süreli ve uzun süreli rahatlama için kaşıntı ve iltihaplanmada önemli bir azalma sunar.

Apoquel, uygulamadan sonraki 4 saat içinde kaşıntı kabartma başlangıcı ile hızlı çalışır. Evcil hayvanınız 24 saat içinde kaşıntı konusunda önemli bir kontrol yaşamalıdır. Kaşıntıyı hafifleterek çizik de azalır. Bu da, evcil hayvan kederinize neden olabilecek tüm ilgili cilt problemlerinden kaçınmaya yardımcı olur. Bu ilaç veterinerinizden bir reçete gerektirir, bu nedenle veterinerinize Apoquel’in köpeğiniz için en iyi olup olmadığını sorun.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *