[Yeni Ürün] Köpekler için Thunderesseence Aromaterapi

MorterestPinterestPinterestShare’e MoreAddthismore 3’e TwittertWittertwittershare’e Paylaşım ButtonsShare’e Paylaşım ButtonsShare

Korku, hepimizin deneyimlediğimiz bir duygudur. Aile evcil hayvanlarımız da endişe ve endişe yaşıyor. Yine de onlar için dehşete kapılacak çok daha fazla şey var. Köpekler, duydukları yüksek gelişmenin sadece zararsız havai fişek olduğunu veya her gün postayı getiren kişinin bir arkadaş değil, bir arkadaş olduğunu anlamıyor. Senaryolar sırasında evcil köpeğinizi sakin tutmak zor olabilir. Artık aromaterapinin güvenli ve zevkli tedavisini, evcil hayvanınızın stresini basitleştirmek için hızlı bir yöntem olarak kullanmak mümkündür.

Evcil köpek stresi ve anksiyete ilacı en iyi çözüm mü?

Köpek stresi ve anksiyete ilacı aşırı durumlarda pratik olabilir, ancak dikkatle kullanılmalıdır. Evcil hayvanınız şu anda diğer ilaçlar üzerindeyse, köpekler için stres ve anksiyete ilacı, tehlikeli olabilecek ilaç etkileşimine neden olabilir. Bu özellikle köpeğinizin mevcut ilacı doğal serotonin seviyesini değiştirirse doğrudur.

Evcil köpek stresi ve kaygının akut durumlarının çoğunda, gürültü veya tipik rutinde bir bozulma ile tetiklenen kaygı, doğal ilaçlar ve seçenekler de en iyi seçimdir. Evcil köpeğiniz sürekli ayrılık kaygısından muzdaripse, uzman bir evcil köpek fitness eğitmeni, evcil köpeğinize uzun süre sizsiz olmanın kaygısıyla tam olarak nasıl başa çıkılacağını göstermeye yardımcı olabilir.

Köpeklere kaygı ile nasıl yardımcı olunur

Komşularınız uzaktayken köpeğinizin sürekli havlaması hakkında homurdanıyor mu? Ayrılık stresi ve kaygı muhtemelen nedendir. Zor olsa da, bilinçli olarak ayrılırken veya eve geldiğinizde çok fazla duygu göstermemek için çaba sarf edin. Evcil köpeğinizi ve sevgiyle çok fazla ilgi ile selamladığınızda, dışarıdayken her türlü havlama veya kötü alışkanlık için bir ödül görevi görebilir. Benzer şekilde, evcil hayvanınızı terk etmek zorunda olduğunuz için üzgün veya talihsiz davranırsanız, alışkanlıklarınız stres ve kaygı tetikleyicisi olabilir.

Evcil hayvanınıza üzücü veya rahatsız edici bir olay sırasında ilgisini yakalayacak bir şey verin. Evcil hayvanınızı kullanarak tercih edilen bir evcil köpek oyuncağı (özellikle muamele dağıtan biri) zihni işgal edebilir ve endişeli enerjiyi olumlu yönde kanallaştırabilir.

Güvenli, konforlu bir sandık kullanmak, evcil hayvanınızın pacing yapmasını veya ayakkabı veya kanepe minderleri gibi yıkıcı alışkanlıkların tadını çıkarmasını engelleyebilir. Evcil hayvanınız bir sandıkta kalmaya alışkın olduğunda, sadelik stresi ve kaygısının yanı sıra kaotik duygulara yardımcı olabilecek kişisel alanların yanı sıra bir güvenlik duygusu sağlar.

Evcil hayvanınızın çok fazla egzersiz ve sizinle rutin olarak düzenlenmiş oyun süresi aldığından emin olun. Beklenen stresli bir olaydan önce yürüyüşe çıkmak, koşmak veya yüzmek için, Pent-up enerjisinden kurtulmaya yardımcı olabilir ve evcil köpeğinizi fiziksel ve duygusal bir duruma geri koyabilir.

Thunderesseence, yumuşak aromaterapi ile evcil köpek stresini ve kaygısını kolaylaştırır

Önde gelen gök gürültülü evcil köpek stresi ve kaygı yeleğinin yapımcıları, basitlikli evcil köpek kaygısı için ustaca bir aromaterapi ürünü olan Thunderessence’ı tanıttılar.

Şimşek, evcil hayvanınızın stresi ve kaygı seviyesini hızla araştırmak ve stresli durumlarda bile huzur hissine neden olmak için güvenli ve zevkli bir yöntemdir. Havai fişekler, fırtınalar ve veteriner ziyaretleri sırasında kullanmak için mükemmeldir.

Şimşek, yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikleri için yüzyıllar boyunca değerli doğal yağlarla yapılır. Lavanta, papatya ve Mısır sardunyası yağlarının yumuşak ama etkili karışımı, aile evcil hayvanlarının yanı sıra basitlik kaygısının yanı sıra geri dönmeye yardımcı olur. Güçlü evcil köpek stresi ve anksiyete ilaçlarının aksine, gök gürültüsü evcil hayvanınızı yatıştırmadan sakinleşir.

Hem sprey hem de damlalarda mevcut olan köpekler için bu temel stres ve kaygı seçeneği, evcil hayvanınızın yataklarında, tercih edilen bir oyuncakta veya hatta doğrudan evcil hayvanınızda kullanılabilir. Ayrıca, ek bir kaygı rahatlaması tabakası olarak Thundershirt ile birlikte kullanılması da uygundur.

Thunderesseence pH dengeli ve tamamen boyların yanı sıra parabenler. Evcil hayvanınıza huzur ve huzur hissi vermek için evde, araba, köpek kulübesi veya sandıkta kullanmak en iyisidir. Bir şişeyi hızlı bir şekilde yakın tutun ve evcil hayvanınızın endişeli zihnini her zaman güvenli bir şekilde yatıştırın. Mükemmel kokulu gök gürültüsünün hızlı bir spritzi, bu “ıslak evcil köpek kokusu” gibi kötü kokulardan kurtulmaya yardımcı olabilir!

Ücretsiz gök gürültüsü kazanın!

Evcil köpeğiniz gök gürültüsü aromasından yararlanır mı? Aşağıya, 1800petmeds’den ücretsiz gök gürültüsü kazanma imkanı için endişeli yavru hakkında bilgi verdiğiniz bir yorum bırakın!

Bir şampiyon 9 Mart 2017 Çarşamba günü rastgele seçilecek, bu yüzden katılan herkesin kazanma imkanı var!(ABD sakinleriyle sınırlı) Büyük şanslar!

Çizim kazananlarını tebrik ediyoruz: Bonnie B (Thunderesseence Sprey) ve Janeen C (Thunderesseence Drops). Size ödülünüzü bildirmek için talimatları içeren bir e -posta göndereceğiz.

AnksiyeteDog Davranış Eğitimi Dogspet Davranış Travating Pets ile

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *