2011 Petties: Kedi Associates’e

Sunumu Kontrol Edin Tüm Pettie kazananları, seçtiğimiz bir sığınak veya kurtarma grubuna bağışlanmak üzere Dogtime Media’dan 1000 dolar aldı. Ödül paramı Casey’nin House ve Kitten Associates arasında bölmeyi seçtim.

Sonunda, Kedi Associates’in kurucusu Robin Olson’a ödül parasını sunma şansım oldu. Kitten Associates, hayvan kurtarma organizasyonlarını güçlü çevrimiçi pazarlama araçlarıyla destekleyen kedilerin (ve köpeklerin de!) Yaşamlarını kurtarmaya ve PET/Nötr programlarının evcil hayvan aşırı nüfusunu sona erdirme konusunda desteklemeye adanmıştır.

İhtiyacı olan kedileri kurtarmanın yanı sıra, Kitten Associates, mevcut hayvanlarını tanıtmada, bağış yetiştirmede ve çok daha fazla gönüllü çekmede çok daha etkili olmalarına yardımcı olmak için mücadele, küçük kurtarma grupları ve barınaklar için yönetim ve iletişim araçları oluşturur ve sunar. Hem Robin hem de nişanlısı Sam Moore, kurumsal yönetim ve pazarlama iletişimi ile ilgili uzun yıllar deneyimden yararlanıyor ve kurtarma organizasyonlarının en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olabilecek web siteleri, veritabanları, iletişim teknikleri ve diğer teknik ve pazarlama destek araçları sunmayı planlıyorlar. sınırlı personeli ve kaynakları. Bunu hibelerden, kurumsal ve özel bağışçılardan aldıkları için bunu çok düşük bir maliyet için yapabiliyorlar.

Robin’i iki yıldır tanıyorum ve büyük kalbinden bahsetmemek için, kedilerin refahına olağanüstü bağlılığıyla şaşırmaya ve şaşırmaya devam ediyorum. Robin’e arkadaşım demekten mutluluk duyuyorum.

Kitten Associates hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitelerini ziyaret edin. Ve 2011 Pettie için Best Cat Blog’u kazanan Cat Hair ile kaplı Robin’in fantastik bloguna baktığınızdan emin olun.

İlgili Okuma:

Kitten Associates – Yeni Cat Rescue cinsi

Ingrid Kralı

«Bissell İdeal Süpürme Turbo: Dökülen Çöp Terminatörü
Kedilerin adlandırılması »

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu siteye göre verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *