Retriever bir sapan küreyi

sevecek, şimdiye kadar aldığımız en iyi oyuncak bir sapan topuydu. Hiper evcil hayvan uçan ördek gibi bu oyuncağın birden fazla markası var. Sonsuza dek getirilmek isteyen bir köpeğiniz olduğu için harika, küre sapan gücü ile tipik bir kişi onu attığında olduğundan çok daha ileri gidiyor. Ayrıca, sizin tarafınızdan son derece çaba gerektirir ve köpeğin çok daha fazla çalışması ve çok daha iyi bir egzersiz yapması gerekir.

Tabii ki, muttum tamamen bu topa sabitleniyor, bir tenis topundan bile daha kötü. Bir köpeğin herhangi bir küre ile oynadığı zamanı 20 dakika kadar sınırlandırmayı ve daha sonra bırakmayı öneririm. Kuralları ve sınırlamaları uygulamak için tüm oyuncaklara sınırlar belirlemek çok daha iyidir, böylece oyuncaklar çekiciliğini kaybetmez. Ace bu şeyleri dakikalar içinde parçalayabilir, bu yüzden gerçekten çiğnemek için değil, sadece getirin.

Bu oyuncaklar da aynı şekilde fantastiktir, çünkü suda yüzerler ve aynı zamanda karda, uzun ot veya suda keşfedilmesi basittir, çünkü son derece parlak oldukları için sıcak turuncu bir bant. Bir ara deneyin. En az iki boyutta ve ucuz eğlence mevcuttur. Bunlar 5 $ arasında iki paket ve 10 $ mevcuttur. Ace son derece Go-FRRR topunu önerir.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *