• Uncategorized
  • 0

Kitap İncelemesi: Derv & Co: T.J. Bankalar

“Temel olarak, kedilerin numaramız var. ve bizim adresimiz. Ve bir harita. ”

Böylece Derv & Co. Bankalar. Klanın turuncu ve beyaz patriği Derv (Dervish’in kısaltması) ve hane halkına girişi bankalar tarafından “İç Savaş sırasında Gürcistan’da yürüen General Sherman olarak tanımlanan Siyam. “Diğerlerine ek olarak, yazara şifa ve enerji hakkında öğreten Reiki Cat Zorro ile ve önümüzdeki hafta bilinçli kedide misafir blog yazacak olan ofis kedisi Phoebe ile de tanıştık.

T.J. Bankalar kedileri bilir ve anlar ve her bir kedi için takdir ve sevgisi hassas ve güzel nesirinde parlar. Hikayelerde kendi kedilerinizin bazılarını tanıyabilirsiniz ve kendinizi belirli bir kedi özelliğinin tanınması için başınızı sallarken veya hikayelerden birinde bir şey olarak gülmek, kendinizden birinin uzun zamandır unutulmuş bir hafızasını uyandıracaktır. Uzun kayıp kediler.

Kedi severler, özellikle birden fazla kedi ile yaşayanlar, muhtemelen “Feline Chic” başlıklı bölümde kendi evlerini tanıyacaklar. Hepimiz kedi aile üyelerimizi barındırmak için dekorasyon tavizleri yaptık, döşemeden mobilyalara, duvara renk seçeneklerine (bankalar püsküren kedileriniz varsa tereyağı sarı önerir!) Yapışkan pençeler bant sadece bir kedi sevgilisinin en iyi arkadaşı olabilir. ev dekoru.

Tüm hikayeler kalbime dokundu, ama beni derinden hareket ettiren şiirlerdi. “Storm’un Geçişi”, kedisi Stormy’nin bir Haziran sabahı kalbinin beklenmedik bir şekilde durduğunda öldükten sonra, sevgili bir kediyi kaybettikten sonra hepimizin hissettiğimiz kederi güzel bir şekilde yakaladığı. “Gündönümü için”, çok büyülü ve lirik olan sevgili bir kedi tarafından bir ruh ziyaretinin deneyimini aktarıyor, kalbimi neşeyle doldurdu. “Dawnstar” bir ruh eşi kedisine büyüleyici bir ode.

Bu bir kitabın mücevheri. Sadece bir kez okumadığınız bir kitap. Ve bu, hayatınızdaki her kedi sevgilisine vermek isteyeceğiniz türden bir kitap.

Derv & Co. doğrudan yazardan edinilebilir-satın almak istiyorsanız, lütfen T.J. Bankalar.

T. J. Banks, Gölgeler, Catsong, Souleado ve Houdini’nin yazarıdır ve geç yazar ve aktivist Cleveland Amory’nin coşkuyla “kazanan” ı markalaştırdığı genç yetişkinler için bir roman. En iyi kedi hikayelerinin bir koleksiyonu olan Catsong, 2007 Merial İnsan-Hayvanlı Bağ Ödülü’nün galibi oldu. Lajoie’ye katkıda bulunan bir editör olan Cat Yazarlar Derneği’nden (CWA), Byline ve The Writing Self’den yazma ödülleri aldı. Yazısı geniş bir antologlaştırıldı ve köşe yazarı, Associated Press için bir stringer ve yazarın özet okulu için bir eğitmen olarak çalıştı. Halen anlatmaya değer hikayeleri olan insanlarla bir dizi röportaj olan “Sketch People” adlı bir blog yazıyor. T.J. hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Blogunda ve bu röportajda bankalar.

Bu kitabı satın aldım.

Ayrıca okumaktan da keyif alabilirsiniz:

Kitap İncelemesi: Catsong tarafından T.J. Bankalar

Kitap İncelemesi: Houdini tarafından T.J. Bankalar

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kitap İncelemesi: Houdini tarafından T. J. Banks

Kitap İncelemesi: Catsong tarafından T.J. Bankalar

Kitap İncelemesi: Eskiz İnsanlar: T.J. Bankalar

«Feline Döküm Çağrısı: Kediniz TV’de olabilir!
İki kediden daha mı iyi? »

7 Kitap İncelemesi Üzerine Yorumlar: Derv & Co: T.J. Bankalar

Sandi V diyor ki:

15 Temmuz 2011, 11:52

Sadece Derv & Co.’yu okudum, güldüm ve ağladım, her kedi sevgilisi için ne güzel bir kitap!

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

15 Temmuz 2011, 12:31

Harika bir kitap değil mi Sandi?

Cevap vermek

Sandi V diyor ki:

15 Temmuz 2011, 12:48

Bir Siyam (kurtarma) var ve yıllar boyunca düzinelerce kediyi kurtardım ve onlara iyi evler buldum. Bu kitap bir hayvan aşığının kalbinden ve ruhundan.

Cevap vermek

Marion Lane diyor ki:

8 Temmuz 2011, 11:51

Kesinlikle en az bir kopya satın alacağım. Üstün yetenekli bir yazarın elinde, bu anılar okumak, toplamak ve hediye vermek için en sevdiğim kitaplar.

Marion

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

8 Temmuz 2011, 12:28

Bu türün bir mücevher, Marion.

Cevap vermek

Maks Yorgan kedisi diyor ki:

8 Temmuz 2011, 05:17

Harika bir kitap gibi geliyor. İnceleme için teşekkürler.

Pawhugs, Max

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

8 Temmuz 2011, 12:27

Sanırım kitabın tadını çıkaracaksın, Max.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *