• Uncategorized
  • 0

Jonathan David tarafından kurutucular ve çok sayıda seçenek

1 Mayıs 2020
Ben çocukken babamın köpeklerimize küvette veya yaz aylarında arka bahçedeki hortumu kullanarak banyo yaptığını hatırlıyorum. Onları banyodan sonra elinden geldiğince kurutacaktı ve sonra evin etrafında koşarlar ve kendilerini kurutmak için halı ve mobilyalara ovarlardı – annemin dehşeti. Sonunda kuruyacaklardı ve saçları kirli ve dalgalı görünüyordu, ama temizlerdi ve bu babam için yeterince iyiydi.

O sırada bölgemizde çok sayıda evcil hayvan damatı yoktu ve profesyonel evcil hayvan bakımları o günlerde patlayan bir endüstri değildi. Ama o zamandan beri çok şey değişti. Günümüzde, evcil hayvan bakım endüstrisi, birçok evcil hayvan sahibinin köpek sahipliğinin gerekli bir parçası olduğunu anladığı saygın bir profesyonel kariyer yoluna dönüştü ve bizim için mevcut ekipman hayatlarımızı ve işlerimizi daha kolay ve daha iyi hale getirdi.

Şirketler, birçok aile etkinliğine gururla dahil ettikleri, acımasız, tüylü bir evcil hayvanı göz alıcı ve sevimli bir aileye dönüştürmemize yardımcı olan ekipman geliştirdi. Damat evcil hayvanlarımızı değiştiren ekipman parçalarından biri füfe kurutuculardır – ve piyasada çeşitliler var. Ama neden bu kadar çok farklı türde fön makinesi var ve gerçekten farklı mı?

Bu sorunun cevabı, tımar ettiğimiz evcil hayvanlarla ilgili her şey var. Bu kadar çeşitli ceket dokuları, uzunlukları, kalınlıkları ve stilleri ile profesyonel evcil hayvan damatları olarak, tüylü müşterilerimizde en iyi genel tımar elde etmek için bize farklı sonuçlar verecek fön kurutucularına ihtiyacımız var.
Reklamlar

Nazik, sürekli hava akışı kullanan katları ve kurutucuları kurutmak için yüksek hız, zorla hava kullanan kurutucular vardır ve hız ve ısı ayarlarına sahip olanlar da vardır. Stand kurutucuları, kuvvet kurutucuları, kafes kurutucular ve el kurutucuları vardır ve her birinin amaçları ve amaçlanan kullanım yöntemi vardır.

KURTUR TROTERS

Genel olarak çağrıldığı için yüksek hız kurutucuları veya zorlu kurutucularla başlayalım. Bu tür kurutma makinesi, damatın elinde tuttuğu bir hortumdan zorlanan çok güçlü ve konsantre bir hava akışı üretmek için bir motor kullanır. Damat, hava akışını dar bir açıklık yoluyla konsantre etmek için hortumun sonuna eklemek için farklı nozullar seçebilir veya daha dağınık bir hava akışı vermek için daha geniş bir açıklık yoluyla. Bu kurutucular tipik olarak bir teneke kutu tarzı veya zeminde veya rafta oturan veya duvara bağlanabilen bir kutu tarzında inşa edilir.

Kuvvet kurutucuları, suyu deri ve kaptan üflemek için güçlü hava akışı kullanarak ceket içinde tutulan nemin çoğunu gidermek için genellikle darbe kurutma işleminde ilk adım olarak kullanılır. Ayrıca, paketlenmiş asma tabakayı gevşetmek ve çıkarmak için mükemmel bir araç ve saçları ayırmaya ve astarları veya karışıklıkları dışa doğru itmeye yardımcı olmak için daha ince, daha sivri nozulu kullanarak paspasları çıkarmak için bir varlıklar, ceketi fırçalamayı ve daha kolay hale getirir. Kişilmiş bir evcil hayvanı klipslemek zorunda kaldığınızdan kurtulun.

Kuvvet kurutucuları oldukça gürültülüdür ve bazı evcil hayvanları korkutabilir, bu nedenle hız ayarlarına sahip birini seçmek idealdir, böylece daha düşük bir hızda başlayabilir ve evcil hayvan gürültü ve duygu ile rahat hale geldikçe daha hızlı bir hıza kadar çalışabilirsiniz. Rektum, kulaklar ve gözler gibi hassas alanların etrafında bu tür kurutucu kullanırken dikkatli olunmalıdır ve asla doğrudan bu alanlara yönlendirilmemelidir. Kulağa daha yavaş bir hız ayarı ve bir pamuk topu kullanmak veya bu alanlardaki havanın doğrudan basıncını korumak için ellerinizi kullanmak, bir evcil hayvanı sakinleştirmeye ve deneyimi daha hoş bir hale getirmeye yardımcı olabilir.

Stand kurutucuları

Stand kurutma makinesi, saçı mümkün olduğunca düz almak için paltoyu kabartmak ve germek için kullanılan bir tür darbe kurutma makinesidir. Bu darbe kurutucuları, damatın yanında duran veya duvara bağlı bir koldan asılı bir taban ve direğe sabitlenir ve bir damat saçın yönünde işaret ettiği daha yumuşak bir hava akışı oluşturmak için bir motor kullanırlar. Kurutuyorlar. Bakıcıya eller serbest bir hava akışı verir, böylece ceketi kabartmak ve düzeltmek için aynı anda bir fırça kullanarak ceketi kurutabilirler.

Bu tip üfleme kurutma makinesi tipik olarak kuvvet kurutucusundan sonra ikinci bir adım olarak kullanılır, ancak nemin çoğunu ceketten çıkarmak için bir havlu kullandıktan sonra tek kurutucu türü olarak da kullanılabilir. Bir stand kurutma makinesi ile kuruturken fırçalama hareketi, en düz ve en hacimli ceketi elde etmeye çalışırken en iyi seçenektir, bu da kesintilerinizdeki en iyi ve en pürüzsüz yüzeyi elde etmenizi sağlayacaktır.

Stand kurutucuları ayrıca tipik olarak birden fazla hız ve sıcaklık ayarları sunar, böylece gözler gibi daha hassas alanlara yaklaştığınızda ısıyı düşürme gibi ayarını değiştirebilirsiniz. Hava akışı ayrıldığı için karışık veya keçeleşmiş saçları fırçalamaya çalışırken mükemmel bir kurutma seçeneğidir.null

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *