• Uncategorized
  • 0

Ruff & Tumble Canine Salon: Kaitlyn Rosae Photography tarafından Jen Phillips Aprilips tarafından bir takım çabası

1 Temmuz 2020
Stephanie Pietri, kasabasındaki 100 yaşındaki bir binadaki kullanılabilirlik göstergesini gördüğünde, yaratıcılığı ateşledi.

“Kocama söyledim, o binayı alıp köpek tımar salonu açabilirsek bir şey olmaz mıydı?”

Köpek damat olarak 20 yıllık deneyime sahip olan Stephanie, kendi işine hazırlandığını hissetti. “20 yıl sonra, görmediğim veya problem çözemediğim hiçbir şey yok.”

Gözünü South Windsor, CT’deki Tarihi Tren Deposu’nda tutmuştu. “Kurum otobüsündeki bu bina tarafından çocukken seyahat etmeyi kullandım, bu yüzden mevcut olduğunu gördüğümde ilgimi teşvik etti. Binayı yenilemek altı ay sürdü. Önceki şirket bir sigorta kapsamı ajansı olmuştu, bu yüzden duvarları indirmek zorunda kaldık. ”

Muhteşem güzellik salonu, plaka cam pencerelerinin önünde oturan siyah clawfoot küvetlerine sahiptir. “İnsanlar onlardan bir tekme atıyor. İnsanların büyük pencerede oldukları için gördükleri ilk şey. Bakım açısından bakıldığında, köpekler salladığı için köpekleri yıkamakta rahatlar, su sizi sıçramak yerine kasenin içinde kalır. ”
Reklamlar

Clawfoot küvetlerine ek olarak, güzellik salonu aynı şekilde avizelerin yanı sıra açık alanlara da sahiptir. “Köpekler için lüks bir güzellik salonu görmemiştim. Arkadaşımın kuaför salonundan etkilendim. Clawfoot küvetleri ve elbette Pinterest ile başladım. ”

Stephanie Eylül 2019’da Ruff & Tumble Beauty Salonunu açtığında, yeni bir iş açmanın tipik korkuları vardı. Müşteriler gelir mi? Ancak yanıttan memnun kaldı. Bölgesel haberlerin kapsadığı büyük bir açılışta ve belediye başkanı ve bir senatör belirtisi tarafından gittiler.

Şimdi bir başka damat Lindsey Potter’ın yanı sıra yarı zamanlı bir brather Karen Gillette’i de kullanıyor. Stephanie, Vogue Magazine şefinin editörü Anna Wintour’un yanı sıra yetenekli insanlarla çalışmaktan memnuniyet duyuyor, “Kesinlikle mükemmel bir takım olmadan hiçbir şey değilsin”.

Ruff & Tumble ekibi haftada yaklaşık 45-55 köpek görüyor.

“Ben rekabetçi bir damatım, bu yüzden cins saç kesimleri konusunda eğitim aldım. Aynı şekilde, bölgede tipik olmayan elle sıyırma hizmetleriyle de ilgileniyorum. Herkes, özel ihtiyaçları olan köpeklerle uğraşma konusunda iyi eğitimli ve iyi eğitimli ”diyor Stephanie.

Ruff & Tumble’ı ayıran bir başka şey de, dükkanın açık olduğu ve insanların banyo ve tımar sürecini görebilmelerini sağlamak için tabi olduğu gerçeğidir. “İnsanları bulmaya motive ediyoruz ve köpeklerinin bakımlı olduğunu görüyoruz. Bu, özellikle endişeli bir köpeği varsa insanları rahatlatır. ”

Stephanie de çok fazla karalamalar gördüklerini belirtti. “Labradoodles, Goldendoodles, Bernedoodles. Mükemmel bir mizaçın yanı sıra bölgede çok fazla var. Sahibinin tam olarak ne kadar kısa veya uzun istediğine bağlı olarak, en az 4-6 haftada bir rutin olması gerekir. ”

Yürüyüş ve Nisan şirket kapanışlarında bile, Ruff & Tumble hala köpekleri tımar ediyordu.

Stephanie, “CT Valisi gerekli bir iş olduğumuzu belirtti. Tabii ki, binadaki insanların tipik olarak yaptığımız gibi izin veremeyiz. Bu yüzden arabalardan ve kamyondan köpeklere eşlik ediyoruz ve telefonla geri ödeme alıyoruz. Covid-19 sırasında dezenfekte gibi ekstra temizlik yapıyoruz, ayrıca tipik tezgahları ve kapı tokmağını da sterilize ediyoruz. ”

Geleceğe baktığımızda, Stephanie ödüllü damatları güzellik salonuna getirmek ve sürekli eğitim sunmak istiyorlar, böylece her zaman oyunlarının zirvesindeler. Bu misyona uygun olarak, Ruff & Tumble aynı zamanda yıllık Ulusal Köpek Bakımı Derneği atölyeleri için bir bekletme sitesi olacak ve bu Ağustos ayında test edilecek. ✂️

Toplam

114

Hisse senetleri

114

0

0

0

0

Reklamlar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *