Kediniz de iyi bir kedi olabilir!

MoreAddthismore’a PinterestPinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e (

Şimdiye kadar, eminim ki çok iyi bir kedi olduğumu fark ettiniz, (neredeyse) asla yanlış davranmadığım için. Her gün iyi bir çizikten memnun olmama rağmen, asla çizmem beklenmediği yerde çizilmem. Bunun çok fazla eğitim ve irade aldığını düşünebilirsiniz, ama yanılıyor olabilirsiniz. Benim sırrım nedir? Sana anlatacağım!

Sır, olağanüstü bir çizik direğine sahip olmak! Kazanma yazımı o kadar çok seviyorum, asla başka bir yerde çizmek istemiyorum. En iyi çizik direğine sahip olmak, herhangi bir kedinin iyi bir kedi olmasını ve yasak bir yerde çizilmede sorun yaşamamasını kolaylaştırır. Bunu bu kadar harika yapan şeyler nelerdir?

İyi ve uzun boylu, bu yüzden gerçekten uzatabilirim

Artı, çok dayanıklı, bu yüzden üzerime düşmesi konusunda endişelenmem gerekmiyor.

Pençelerimi batırmaktan gerçekten memnun olduğum bir doku var. Bu sisal, ancak karton, halı veya ahşap seçebilirsiniz.

Ayrıca en iyi yatağın yanına yerleştirilir, böylece sabah ilk işini kullanabilirim. Hiçbir kedi uzak bir köşede gizli bir çizik direği kullanmak için yoldan çıkmak istemiyor!

Merak ediyorsanız, Harley de çizilmesini görevle sınırlar. Birçok yönden, o bir manyak ama bu şekilde, oldukça iyi bir çocuk. Şahsen, bence sadece kollarındaki kasları göstermek için yapıyor.

Scraining postam hakkında sevdiğim bir diğer şey de onu küçük, yükseltilmiş bir sandalye olarak kullanabilmem. Çünkü küçük bir arkam var, ama Harley’nin buraya oturması çok küçük.

WHEEEEEE! Müthiş bir fırlatma pedi de yapar.

İşte önerdiğim çizik gönderisinin bir resmi. Benim tercih ettiğim sisal ile kaplı ve şu anda sahip olduğumdan daha büyük. Ve en iyi yanı, benim gibi yazının üstüne oturmayı seven kediler için özel bir yastıklı ped ile birlikte gelmesidir!

Kedi Davranış Kıvırcık Kedi

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *