• Uncategorized
  • 0

Appa’nın kralı: Chase şimdi kral!

Not: Bu röportaj, Steve King’in 31 Aralık 2021’de emekli olmasından önce gerçekleştirildi. On yıllardır evcil hayvan pazarına hizmet etti ve onu yeni girişimlerinde iyi arzuluyoruz. Appa, bir Başkan ve CEO için yeni bir göz atıyor.

Herhangi bir bireye pandemi sırasında bir evcil hayvan almasını ve cevapla aynı, “Daha önce onsuz (ya da onun?) Online nasıl yaptım!” Steve King, Amerikan Evcil Hayvan Ürünleri Derneği (APPA) Başkanı ve CEO’su gönülden kabul ediyor. Goodnewsforpets.com Editör Lea-Ann Terminder uzun zamandır King’in insan-hayvan bağı üzerindeki çalışmalarının hayranı. Kısa bir süre önce, aziz evcil hayvanının ailesinin hayatına nasıl geldiğine dair hikayeyi, Derneğin Pandemi sırasında çalışması ve Appa’nın 2020’deki PAPA Raporunu belirttiği 103.6 milyar dolarlık evcil hayvan piyasası satışlarının arkasındaki bilgiler ve ne olduğunu paylaştı. 2021’de beklemek için çok daha fazla.

Temel bilgilerle başlayalım. Bize Beagle Chase’den bahsedin.

Pandemi başladığında evcil hayvanımız yoktu. Evcil köpeğimizi kaybetmiştik ve bir sonraki adımda ne yapacağımızı seçtik – birçok evcil ebeveyn gibi, dalmayı tekrar almaya hazır değildik. Diğer yarım ve evden de çalışıyordum, dediğimiz gibi, bir köpek daha almamız gerekiyor. Böylece, Chase Beagle hayatımıza girdi.

Onu geçen yıl doğum günümde Temmuz ayında kucakladık ve onların olduğu gibi, yöntemini kalplerimize dönüştürdü. Teknemize çıkmayı seviyoruz ve o da bunu seviyoruz. Hala Pet Partners Board’dayım ve Pet Partners her yıl dünyanın en büyük evcil köpek yürüyüşüne ve ben de buna katılıyorum. O sadece ailemize müthiş bir katkı.

Pandemik sonrası yansımalar

2019 yılında Appa Başkanı ve CEO’su seçildiniz. 2020’de pandemik vuruş, sadece bir yıl işe girdi. Dünya çapında PET Expo 2020 sırasında, hepimiz Asya’daki meslektaşlarımızı kaçırıyorduk ve henüz ne olduğunu henüz anlamadık. 2020’de nasıl hissettiğine ve tam olarak nasıl hissettiğine dair herhangi bir yansıma?

Herkes gibi biz de pandeminin ciddiyetiyle şaşırdık. Daha önce, Çin’den gelen seyahat yasağının etkileri ve iyi arkadaşlarımızın yanı sıra meslektaşlarımızın gösteriye gitmemesi dışında, dünya çapında Pet Expo’dayken neredeyse normal hizmet gibi görünüyordu. geçen yıl. Bir ay içinde bütün dünyanın kapanacağını anlamadık. Appa, üyelerimize yardımcı olmak için ne yaptığımızı tam olarak nasıl yapmamız gerektiğine tam olarak baktı – bir kez daha pandeminin ne kadar süre olacağını anlamadı. Birçok insan aylar ve aylar bir yıla dönüştüğü için haftalarca konuştuğumuzu hissetti. Appa, pandeminin farklı unsurlarına bakarak dönen üyelerimiz için akademik materyal sağlamaya başladı.

Yaptığımız önemli bir adım, üyelerimizin bu süre zarfında hizmetlere yardımcı olmak için uygulanan farklı hükümet programlarından yararlanmasına yardımcı olmaktı. Hizmetlerin hayatta kalmasına yardımcı olmak için oluşturulan konularda web seminerleri vardı. Appa, evcil hayvan mağazalarının perakende evcil hayvan mağazalarının faaliyet göstermeye devam edebilmesini sağlamak için önemli hizmetler olarak ilan etmesi için Pet Piyasası Ortak Danışma Konseyi (Pijac) ve diğer piyasa kuruluşlarıyla uğraştı. Gerçekten çok önemli olan diğer tüccar bir sürü ile çok önemli oldu çünkü açıkça evcil hayvan sahipleri, yiyecekleri ve evcil hayvanları için ihtiyaç duydukları malzemeleri almak için bir yere ihtiyaç duyuyordu.

Evcil hayvan sahibi alışkanlıklarına bakan bir dizi Covid-19 nabız çalışması ve aile üyelerine, pandemi sırasında aile evcil hayvanlarını tam olarak nasıl kontrol ettiklerine ve satın alma rutinlerinin tam olarak nasıl değiştiğini kontrol ettik. Bu, üyelerimizin tüketicilerin ne yaptığını ve önemli bir süre boyunca gerçekten değer verilen değerleri anlamalarına yardımcı oldu.

Pandemiyle bize yardımcı olan evcil hayvanlar

“Sınıfta Evcil Hayvanlar” ile insan-hayvan bağının dayanıklılığının yorulmak bilmeyen bir şampiyonu oldunuz ve evcil hayvan bakımı, Appa Başkan ve CEO’su olmadan önce bağımlı. Aile evcil hayvanları bize bu pandemi konusunda nasıl yardımcı oldu?

İnsanlar pandemi sırasında aile evcil hayvanlarına güveniyorlardı. İyi arkadaşlarla ve hatta diğer hane üyeleri ile birlikte olamadığınızda evde evcil hayvan arkadaşlık sahibi olma yeteneği son derece önemliydi. Pandemi tarafından getirilen tüm sosyal izolasyon ve zihinsel yorgunluk son derece zordu. Kuşkusuz, gençlerin evde tutulmasının yanı sıra, diğer tipik aktivitelerinin çoğunun spor gibi kısıtlanması ve günlerinde evcil hayvan sahibi olan kurumdaki diğer çocuklarla etkileşime girememeleri önemliydi.

Aslında, ilk uyaran kontrollerinden birkaçı Mart ayında ve Nisan ayında hane halklarına gittiğinde, aile evcil hayvanlarının sık sık ortak olacağınız satışlarda büyük bir destek gördük.küçük çocuklar. Guinea domuzları ve hamsterlar gibi hayvanların satışları, gençleri eğlendirmek için ceplerinde biraz ekstra para sahibi olmanın yanı sıra tatiller ve seyahat gibi şeylere harcayamamasının doğrudan bir sonucu olarak gerçekten arttı. Bu iki şey arasında doğrudan bir bağlantı vardı.

Little Family evcil hayvanlarına benzer şekilde büyümeye devam edin

Kedilerimizin yanı sıra köpeklerimizi de seviyoruz, ancak aslında, Appa’ya göre, küçük hayvan sınıflandırması toplamda yüzde 30 artışı artırdı. Küçük hayvan kategorisinde çok daha fazla aktivite getirdiğine inanıyor musunuz?

Bu sınıflandırma su balıkları, sürüngenler, kuşlar ve hamsterlar, daha önce işaret ettiğimiz küçük çocuklar için gerbilleri içerir. Pandemi sırasında büyük bir iyileşme, insanların evde çok daha fazla zamana mal olmasıydı. Zamanla sürdürülmesi muhtemeldir. Bu hayvanlar, gıda, aynı zamanda ikramların yanı sıra oyuncakların yanı sıra bakım gereksinimine devam edecektir. Hayvanları hem sağlıklı hem de mutlu tutmayı gerektirecekler.

Başka bir unsur, tatlı su balık depolama tankının ev dekorunun bir parçası olmasıdır. İnsanlar evde çok daha fazla zamana mal oldular ve genel ev dekorasyonlarını yükseltmek ve muhteşem bir balık tankı gibi şeyler eklemek için çok daha fazla para harcadılar.

Pandemi sırasında aile evcil hayvanlarının değeri hakkında daha önce konuştuk. Belirli düşük kan basıncındaki balıkların yanı sıra, yeni yaşadığımız gibi yüksek stres ve kaygı döneminde insanları çok daha basit hissettirdiğini anlıyoruz. İnsanların sadece ev atmosferini çok daha muhteşem hale getirmek için değeri görmeyeceğine inanıyorum, ancak tam olarak nasıl hissettiklerinde.

Köpek ve kedi evlat edinme

Köpek ve kedi evlat edinme düştü. Bu, genel pazarın ilerlemesi için ne sembolize ediyor?

Barınaklarda, kamuoyunun faiz oranı eksikliğinden çok daha fazla bir sürücü olmasını sağlamak için aile evcil hayvanları (ithalat sınırlamaları ve kapalı vb. Evlat edinmenin evcil köpek alımının yaklaşık üçte birini ve kedilerden yaklaşık% 35’i temsil ettiğini belirtmek çok önemlidir. Bu hayvanların üçte ikisi diğer kaynaklardan, elbette, iyi arkadaşların yanı sıra iyi arkadaşların yanı sıra, elbette, o zamanlarda dolaşıyor. geri tepmek için.

Özellikle pandemiyle ne yaptığımızı gördükten sonra köpeklerin arzının talebi karşılayacağını belirtmek çok önemlidir. Amerikan hanelerde bulunan hayvanların sayısı da devam etmesi beklenebilir. Appa, bu yıl yeniden tanıtılan son Kongre’de tanıtılan bir masrafı destekliyor: Sağlıklı Evcil Köpek İthalat Yasası. Amerikan Veteriner Tıp Derneği (AVMA) ve Amerikan Kennel Kulübü (AKC) gibi gruplarla ve ithal köpeklerin federal hükümet gözetimini artıracak diğer gruplarla çalışıyoruz. Potansiyel olarak zararlı zoonotik hastalığın bu hayvanlarla gelmemesini sağlamak için uygun veteriner akreditasyonuna sahip olduklarından emin olmak istiyoruz.

Appa, ithalatın büyük olasılıkla, barınaklar ve diğer kaynaklar tarafından memnun olmayan, spesifik olarak aşamalı olarak önemli bir köpek kaynağı olacağına inanıyor. Bu hayvanların da bakımlı olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu masraf, federal hükümetin ithalatları çok daha yakından kontrol etmesine yardımcı olmak için parayla çok önemli bir konu olabilir.

Evcil hayvan maması büyümesi ve eğilimler

Appa’ya göre, evcil hayvan gıdaları ve ikramlar, piyasaya 42 milyar dolarlık satış veya% 15,1 artışla hacim artışı açısından yönlendirdi. Ürün seçiminin çoğalması olmaya devam ediyor. Hacim eğilimler, deneme veya stoklamada mı? Bu sınıflandırmanın pandemik dersler olarak düzleştiğini görüyor musunuz?

Evcil hayvan mamalarında stoklama zaten geri çekildi. İnsanların evcil hayvanları için yiyecek alamayacakları konusunda erken bir endişe vardı. Burada ve orada bazı alan eksikleri olmasına rağmen bu azalmıştır. Bu, hammadde tedarik sorunlarının yanı sıra COVID güvenlik protokolleri nedeniyle üretim sürecinin biraz yavaşlamasıyla çok daha ilişkilidir. Gördüğümüz şey, satış dolarlarında artışı sağlayan genel evcil hayvan sağlığı ve sağlıklı yaşam için bir endişeyle birlikte premiumlaşma modelinin devamıdır.

Dünya çapında düzenlenen seminerlerle evi vuran şey, evcil hayvan gıdalarının en hızlı büyüyen sınıflandırmalarından birkaçının üst düzey kategoriler olmasıydı. Genel pazarın oldukça küçük bir parçası olmalarına rağmen, büyümeleri diğer gıda kategorilerinden çok daha yüksektir. Soğutulmuş ve taze hızlı gıda geçen yıl% 21 büyüdü ve dondurulmuş gıda% 14 arttı. Diğer husus, hanelerde bulunan tüm yeni aile evcil hayvanları,Çok daha fazla yiyecek, bu yüzden bir etkisi olacak.

Sonunda muhtemelen bu yıl emtia fiyatlarında bazı enflasyonist yönlerin devreye girdiğini göreceğiz. Gördüğüm tahminlerden birkaçı, tıpkı yapımcıların hammadde için sahip oldukları artırılmış masraflardan birkaçını geçtikçe, evcil hayvan gıda maliyetlerinde yaklaşık% 5’lik bir artış olduğunu öne sürüyor.

Evcil hayvan sahibi demografisi

Millennials, son birkaç yıldır evcil hayvan sahipliği payları ve harcamalar açısından Boomers’ı aştı. Gen Z’deki istatistikler 2019’da ilk kez bildirildi. Bu demografik bilgiler ve 2020 için satın alımları hakkında yorum yapmak için olağanüstü bir şey var mı?

Tüm kuşak demografilerini son derece dikkatli bir şekilde inceleyen son ulusal evcil hayvan sahipleri anketi, Haziran ayına kadar çıkmayacak. Pandemi sırasında sahada dışarıda sayıları eğmek istemedik. Genel olarak, bu nesillerin aile evcil hayvanlarını ailenin üyeleri olarak gördüğünü anlıyoruz, hatta Boomer neslinden çok daha fazla. Boomers’ın lüksler olarak evcil hayvanlarının bakımı için önemli olduğunu görmek için kullandıkları ürünleri kullanırlar. Evcil hayvan teknolojisi, takviyeler, moda büyüdü, çünkü binyıllar piyasanın en büyük evcil hayvan sahibi bölümü oldu.

Geçen yıl yaptığımız çalışmaların bazıları, özellikle Gen Z üretimi ile kalıpları belirlemenin yanı sıra daha fazla bakmak büyüleyici olacak. Gerçekten evcil hayvan sahipleri kadar kendi başlarına geliyorlar. Aile evcil hayvanlarını çok iyi arkadaşlar ve arkadaşlar olarak görüyorlar, binyıllardan çok daha fazla. Hanehalkı yazmaya ve işgücüne girmeye başladıklarında, aile evcil hayvanlarını sağlıklı tutmaları için yardım ettikleri ve hane halkının bir parçası olmalarına yardım ettikleri ürünleri desteklemeye devam edecekler. Millenials’ın güçlü elde etmesi Gen Z üretimi ile devam ediyor.

Yeni evcil hayvanlar için artan veteriner bakımı

Veteriner bakımı ve 32,3 milyar dolarlık önemli bir ürün satışları hakkında konuşalım. Bu hizmet alımlarını neyin yönlendirdiği konusunda biraz daha fazla parçalayabilir misiniz?

Amerikan Veteriner Tıp Derneği (AVMA), veteriner hekimlerin Mart – Ağustos 2020 zaman diliminde haftada veteriner klinikleri verilen yeni aile evcil hayvanlarında% 50 artış yaşadıklarını bildirdi. Banfield, Ocak ayı sonlarında veya bu yılın Şubat ayının başında bir raporda, çocuk köpeklerinde% 9,2’lik bir artış ve 2020’ye karşı 2019’da veteriner gören veteriner kedilerin% 12,4’ü olduğunu bildirdi. Açıkça veteriner kliniklerinin en büyük zinciri Binden fazla hastaneye sahip ülke, kliniklerine gelen yeni aile evcil hayvanlarının sayısında önemli bir destek gördü.

E-ticaret Vs. MAĞAZADA

E-ticaret sürüşü ve zorluklar üretmenin yanı sıra çok sayıda alım sürüşü ile, bağımsız tüccarlar etkili bir şekilde rekabet ediyorlar?

Alışılmadık bir başarı elde eden bir şey, mağazada çevrimiçi/pikap olmaktı. İnternetten satın alıp aynı gün mağazadan alabilirsiniz. İnternet işindeki safların bu hızı ve kolaylık sunması zor. Müşterilerin evlerine sağlamak için Uber gibi üçüncü kutlamaları kullanıyor. Bu, müşterilerine hizmet etmek için çok kanallı tekniklerinin bir parçası. Müşteriler benzer şekilde, çok kanallı bir konuda standart mağazalarla etkileşime girme eğilimindedir. Satın almak için mağazaya gelen müşteri, aynı şekilde mağazanın web sitesi ile internet alımlarında ve evlerine sağladığını ya da mağazada almasını sağlayacaktır.

İnternet varlıklarına yatırım yapan mağazalar ve web siteleriyle e-ticaret yapma yetenekleri başarılı olmaktadır. Mağazalar, müşterileri için bir mahalle ve malzeme üretmek için internet varlıklarını kullanıyor. İnsanların sitelerine geri dönmesinin yanı sıra hangi yeni bilgilere sahip olduklarını veya diğer evcil hayvan sahipleriyle bağlantı kurma yeteneğini görmesini sağlar. Bunların hepsi, evcil hayvan mağazalarının e-ticaretle mücadele etmek için son derece başarılı bir şekilde istihdam ettikleri yöntemlerdir. Aşılar dışarı çıktıkça, insanlar mağaza satın almak için çok daha rahat hisseddikçe, evcil köpeğinizi evcil hayvan mağazasına getirme ve yeni ürünler görme yeteneği, mağaza içi satışlar geri çekilecek .

Endüstri istatistikleri

Pazar sürekli yükselişte. Sonra pandemi vurdu. Piyasanın pandemide 100 milyar doların üzerinde satış yapacağına hiç inandınız mı? 2021 için tahmininiz nedir?

Biz kesinlikle şaşırdık. 2020 için orijinal projeksiyonumuz 100 milyar doların altındaydı. Pandeminin ilk günlerinde, ürün satışlarının, özellikle zor ürünlerin yıl için önemli ölçüde düşeceğini öneren raporlar aldık. Piyasanın, evcil hayvan hizmetlerinde yaklaşık% 21’lik bir düşüşle bile herkesi şok ettiği iyileştirme. Pandemi sırasında gerçekten zor olan sınıflandırma buydu. AntikaSeyahat etmeyen insanlarla birlikte, evcil hayvan oturmasının yanı sıra yönetim kurulu için daha az gereksinim vardı. Pandeminin başlarında, damatlar önemli işletmeler hakkında düşünülmedikleri için çalışamadılar.

2021 için,

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *