Şimdiye kadarki en tatlı köpek yavrusu I

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Hiç “köpek yavrusu şimdiye kadarki en şirin köpek yavrusu olmalı!” Diye düşündün mü? Eve yeni bir köpek yavrusu getirdiğimde düşündüğüm ve kendime söylediğim şey bu.
Şimdi “Ne kadar çok yavru eve getirdin?” Diye merak ediyor olabilirsiniz. Geçen gün bunu düşünüyordum ve son birkaç yıldır eve şimdiye kadar gördüğüm en şirin yavruları eve getirdiğimi fark ettim. Her bir köpek yavrusu en az iki ay boyunca yetiştirdim… bazıları büyük evlere kabul edildi ve diğerleri rehber köpekler için eğitim alıyorlardı.
Yavrularımdan hangisinin şimdiye kadarki en şirin köpek yavrusu olduğuna karar vermenize izin vermek için büyüleyici resimler de dahil olmak üzere bu on yavruya bir dizi makale yazmaya karar verdim!
Şimdiye kadarki en tatlı köpek yavrusu – linus
Hepiniz Linus My Rescue Dog’u duydunuz, ama burada hikayesinin biraz özeti var. Linus’u Petfinder.com web sitesini ararken buldum ve onu ve kız kardeşini görmek için Carson Shelter’ı kontrol ettim. Her iki köpek de çok güzeldi, ama Linus’u eve götürdüm ve kararımı asla pişman olmadım.

Linus bir Avustralyalı çoban karışımıdır ve bazı Labrador Retriever, Chow Chow ve muhtemelen bazı husky karışık olabilir.
Şimdiye kadarki en şirin köpek yavrusu Linus’a oy vermek için buraya tıklayın!
Linus arka verandada

Linus en iyi sevimli köpek görünümünü yapıyor

Linus yatak odamda bir mola veriyor

Şimdiye kadarki en şirin köpek yavrusu Post Serisini almak için şimdi abone olun
Bu gönderiyi ve resimleri beğendin mi? Öyleyse, aşağıdaki formu doldurun ve e -posta yoluyla her gün en şirin köpek serisini alın. Serinin son gönderisi, en sevdiğiniz köpek yavrusu için oy kullanmanıza izin verecek! E -posta adresinizi aşağıdaki formda doldurarak bir köpek yavrusu resmini kaçırmamaya dikkat edin.

E-posta adresinizi giriniz:

Son bir not. Sosyal medya kullanıyorsanız veya olmasanız bile, bu hikayeleri Stumbleupon, Digg ve Reddit’e alarak biraz daha fazla maruz kalmayı çok isteriz. Bu web sitesinden herhangi birinin bir üyesiyseniz, lütfen bu yazıyı tökezleyebilir, kazabilir ve reddit edebilir misiniz? Sayfanın altına, bizi hızlı bir şekilde tökezlemenize, kazmanıza veya reddit etmenize izin verecek bazı bağlantılar ekledim.
Bu serinin diğer makalelerini okudunuz mu? Her yazının altına yayınlandıkça bağlantıları ekleyeceğim.
Şimdiye kadarki en şirin köpek yavrusu I – Avustralya Çoban Mix en tatlı köpek yavrusu II. Bölüm II – Buttercup Alman Çoban Mix En tatlı köpek yavrusu III Mix – Blondie Labrador Retriever karışımı en şirin yavru kısım iv – Sally Alman Çoban Mix En şirin karışımı Puppy Her Şimdiye kadar Bölüm V – Derby Sarı Labrador Retriever En Şimdiye Kadar Kısım Vi – George Alman Çoban Mix En tatlı köpek karışımı Bölüm VII – Brisby Alman Çoban Karışımı Şimdiye kadar Şimdiye Kadar Bölüm VIII – Labrador Alman Çoban Karışımı Mix En Sevilen Puppy Mix Hiç Bölüm IX – Kakao Alman Çoban Mix Ever Puppy Her Şimdiye Kadar X – Stetson The Black Labrador Retriever

Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *