12 yaşındaki bir kadın besleme barınağı hayvanlarına

nasıl yardımcı olabilirsiniz Bu yayın, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürünler kazanabiliriz.
12 yaşındaki bir kadın besleme barınağı hayvanlarına kesinlikle ücretsiz olarak ve kendi evinizin rahatlığından yardımcı olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitesine freekibble.com’a gitmek ve 1 Endişe Testini almak. 5 saniye sürer. Doldurmak için rahatsız edici bir gelişme yok… düğmenin tek bir tıklaması.
Ancak, Mimi Ausland adlı bu inanılmaz 12 yaşındaki kadın hakkında çok daha fazla şey keşfetmek için tüm web sitesini aramak için zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
Freekibble.com
Doğrudan Freekibble.com web sitesinden:
Freekibble.com’un ana amacı, köpeklere ve kedilere iyi, sağlıklı yiyecekler tedarik etmek, hiçbirinin aç gitmediğini görmek için çok zor çalışan barınaklara – yardımımızı gerektiriyorlar. Orta Oregon’un Humane Derneği’ne ücretsiz Kibble sağlamanın yanı sıra, programa 10 yeni sığınma evi ekledik (Oregon’dan Florida’ya!) Ve programı daha fazlasına genişletmeyi planladık! Trivia oyununu oynayarak Freekibble’ı desteklediği için herkese teşekkürler – her Kibble önemlidir!

Freekibbekat.com
Barınaklardaki tüm bu kediciklere inanıyor olabilirsiniz. İçinizdeki kedi meraklısı için de bir site var. Freekibbekat.com adresine gidin ve hayvan barınaklarına 10 adet kedi kibble bağışlamak için 1 Endişe Testini alın. Eminim annem şimdi her gün freekibbekat.com’u kontrol edecek!
Bu itibaren FreekibbleKat.com Web sitesi, barınak kedileri için 34.948.870 parça kibble ve gıda gereksiniminde kediciklere katkıda bulunmuştur. İki site arasında, aç kedilere ve köpeklere 512.889 besleyici yemek katkıda bulundular.
Web sitelerinizde harika bir görev Mimi! Benim için bir motivasyonun yanı sıra birçok kişi.
Freekibble.com veya freekibbleKat.com sınavını almak istiyorsanız, aşağıdaki bir veya her iki resme tıklayın:

Freekibble.com ve freekibbleKat.com’da günlük yeni bir sınav var, bu yüzden her gün emin olun, her gün gidin, sınavı alın ve ücretsiz bağışınızı yapın.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Yavru Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak ve HeartBeat ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubuklarını kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *