HealthyPaws’dan En İyi Köpek Sigortası Kapsam Planı

Sağlık Daws Puppy ve Köpek Sigortası Kapsam Planı, Pooch’unuzu baştan pençeye kapsar. Pet Canine Medical Sigorta Kapsamı Planı, gerçek veterinerlik maliyetinizi ödüyor ve çok daha fazlasına ek olarak hastalıklara, acil durumlara, genetik sorunlara ek olarak yepyeni yaralanmaları da kapsıyor.

Köpek veya yavrularınızın yepyeni bir aksilik veya hastalık için tedaviye ihtiyacı varsa (önceden var olan problemler dışında), kapsanırsınız. Bu kadar basit!

Köpek Sigortası Kapsam Planı

HealthyPaws Pet Sigorta Kapsam Planı (Köpek Sigortası Kapsam Planı) Güvenliğin ödemelerde hiçbir sınır yoktur. Hanehalkı evcil hayvanınızın yepyeni bir aksilik veya rahatsızlık için terapiye ihtiyacı varsa (önceden var olan sorunlar hariç veya plan kapsamında aksi takdirde ihmal edildiği gibi), evcil köpeğinizin veteriner masrafları kesinlikle koruma için uygun olacaktır.

Tüylü arkadaşınızı korumak için ilk adımı atmanın yanı sıra şu anda HealthyPaws’tan anında bir alıntı alın.

Önceden var olan durum nedir?

Önceden var olan bir durum, sorunun ilk başta meydana geldiğini veya evcil hayvanınızın koruması başlamadan önce, bekleme süreleri de dahil olmak üzere bilimsel belirtiler veya semptomlar (tıbbi tanı olması gerekmez) gösterdiğini göstermektedir.

HealthyPaws Planı, önceden var olan sorunları kapsama alanından atlar.

Ne kapsanmaz?

HealthyPaws tekniği, evcil hayvanınızı, terapilerinin yaratabileceği parasal konulardan da öngörülemeyenlerden korumakla ilgilidir.

Köpek sigortası kapsamı planı koruma tekniği, önceden var olan koşulları, değerlendirme maliyetini veya yıllık muayeneler, aşılamalar, spay/nötr tedaviler ve diş temizliği gibi önleyici bakımı kapsamamaktadır.

Pet Canine Sigorta Kapsamı Planı Politikası, hayvanlarınız için sağlık ve sağlıklı yaşam maliyetleri ile anlaşmaya yardımcı olabilir.

Pet Canine Sigorta Kapsamı Planı Koruma, evcil hayvanlarınız için bir tür sağlık sigortası kapsamıdır. Belirli sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları veya bir tür veteriner terapisi ile bağlantılı maliyetleri karşılayabilir.

Ayrıca okuyun- Exipure İncelemeleri

Bu, evcil hayvanınız için sağlık ve sağlıklı yaşam bakımına veya çok daha fazla masraf verimli olmasına yardımcı olabilir ve ayrıca dört ayaklı ailenizle size ek yüksek kaliteli zaman sunabilir.

GEICO Sigorta Kapsamı Politikası Şirketi, köpekleriniz ve kedileriniz için kapsamlı hayvan sigortası kapsamı politika güvenliği elde etmenize yardımcı olabilir. Tam olarak bütçe planı dostu evcil hayvan sigortası kapsam korumasının nasıl olduğunu görmek için İnternet teklifinde bir ücretsiz alın.

Neden evcil hayvan sağlık sigortasına ihtiyacım var?

Hiçbir insan bunu düşünmeyi sevmez, yine de gerçek şu ki, ev hayvanlarımız yaralı veya hasta olabilir. Veteriner maliyetlerin maliyeti artmaya devam ettikçe, bu maliyetlerin bir kısmını hayvan sigortası kapsamı kapsamı ile ilgilendirmeye yardımcı olabiliriz.

Evcil hayvan sağlık sigortası olmadan, evcil hayvan masrafları pahalı olabilir.

Bir hayvana bakmak, rutin bakım için de pahalı olabilir. Beklenmedik hastalık, yaralanmalara ek olarak bu maliyetleri artırabilir. Hanehalkı Pet Medical Sigorta kapsamı bu masrafları evcilleştirmenize yardımcı olabilir.

Köpek veya kedi için her bir aksilikle neyin dahil olduğu ve aynı şekilde hastalık planı hakkında daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Sadece bir tık uzakta detaylar ekledik – köpek sigortası kapsamı politikası veya evcil kedi sigortası kapsamı kapsamı.

Pet Canine Insurance Plan Giderleri Ne Kadar?

Bazı teknikler günde 1 $ ‘a kadar düşük başlar. Size son derece en iyi hayvan sigortası kapsamı kapsamını sunmak için, evcil köpeğiniz için kişiselleştirilmiş planlar sunuyoruz. Bu, evcil hayvan sigortası kapsamı koruması için maliyetlerin birkaç tipik faktöre bağlı olarak farklı olabileceğini gösterir:

Türler dahil bir tür hayvan
Evcil hayvanınızın seks
Yaş
Doğurmak
Yer

Pet Medical Insurance kapsamı ne kapsıyor?

Embrace Pet Sigorta kapsamı ve GEICO sigortası kapsamı koruma firması, size kapsamlı evcil hayvan sigortası kapsamı ve kedi sigortası getirmek için gerçekten birlikte çalışmıştır. Bu burun-kuyruk koruması şunları içerir:

Aksilikler (örneğin, hasarlı kemikler, bir şey yutma).
Rahatsızlıklar (önceden var değil).
Diş endişeleri.
Kanser hücreleri.
Ve daha fazlası.

Veteriner faturasının% 90’ına kadar geri ödenen herhangi bir sertifikalı veteriner türünü seçebilirsiniz.

Pet Canine Sigorta Kapsam Planı Koruması buna değer mi?

Rue, her türlü ağaca, çim ve aynı şekilde bitki polenine alerjikti ve sürekli kaşıntı onu tatsız hale getiriyordu. Rue, rutin aylık alerjik reaksiyon çekimleriyle ihtiyaç duyduğu hafifletmeyi ve aynı zamanda dışarıda dışarı atabilir. Sağlık çeneleri, tedaviye ek olarak kapalı tarama anlamına gelir.

Aile Pet Sigorta Kapsam Planı Koruması – Yavru köpekler için yaşlı köpekler.

Evcil hayvan köpekleriniz, onu acil durum merkezine inen veya daha sonra hayatta bir durum üreten yaramazlıklara giriyorsa, köpeğinizin tedavisi sizi her türlü O’nda masraflayabilir.f Hayatlarında nokta türü.

Beş yaşındaki evcil köpeklere yavru.

Değerli genç köpek yavrusu sadece 8 haftalıkta korumaya başlayabilir ve onları görkemli bir sokma gibi bir şeyden, potansiyel olarak ölümcül bir durum olan Parvo’ya kadar koruyabilirsiniz.

Ve ayrıca, köpeklerinizi 6 yaşından önce askere alırsanız, kalça displazi sigortası kapsamı koruması hiçbir ücret ödemeden dahil edilmez.

Evcil hayvanlar 6 yaşlıya ek olarak.

Evcil köpekler yaşlandıkça, genetik ve kalıtsal koşullar bu tedavilere ek olarak evcil hayvanınızı etkileyebilir (her yaştan köpek bu koşullara duyarlı olsa da).

Harika haber, sadık yakın arkadaşınızı, 14. doğum günlerine kadar sağlık atıklarından bir evcil köpek sigortası kapsamı koruma planı ile kaydedebilirsiniz. Köpekleriniz altın yıllara ulaştıkça, politikalarının ömrü boyunca kapalı olduklarını olumlu hissetti.

Hanehalkı Pet Medical Insurance kapsam güvenliğim ne zaman başlıyor?

Tüm harika kavramlar bekleyenlerle ilgilidir. Evcil hayvanınız kaydedilmeden önce, sigorta kapsamı korumasının kısıtlandığı kısa bir bekleme süresi vardır.

Bekleme süresi kazalar için 2 gün, hastalık için 14 gün ve ortopedik koşullar için 6 aydır. Hanehalkı Pet Sigorta Kapsamı Politikası Güvenliği başlamak için, garanti ettiğiniz her evcil hayvan son bir yıl içinde bir veterinere gitmelidir.

Yeni bir evcil hayvanınız varsa veya evcil hayvanınız son bir yılda bir veteriner görmediyse, evcil hayvan köpeklerinizi bekleme süresi boyunca herhangi bir koruma kaybı olmadan alabilirsiniz.

Tam olarak evcil köpek sigortası kapsamı nasıl çalışıyor

Bir HealthyPaws Pet Canine Sigorta Kapsamı Koruma Stratejisi ile, uzmanlar ve evcil hayvanınızın tedavisinde gerçekten fark yaratabilecek acil durum evcil hayvan hastaneleri de dahil olmak üzere her türlü sertifikalı veterineri görebilirsiniz. Teknik farklı bakımı bile kapsar.

Evcil hayvanınızı kaydettikten sonra, kalça displazi için 12 aylık bir bekleme süresine ek olarak, aksilikler için 15 günlük kısa bir bekleme süreniz olacak.

İddialar. Hızlı, kolay, endişesiz!

Çok daha fazla sigorta kapsamı sigortası talep türleri olmadan, müşterilerimiz için gerçekten hızlı ve son derece basit bir sigorta kapsamı sigortası talep süreci ürettik.

Sadece veteriner maliyetlerinizin bir fotoğrafını çekin ve aynı şekilde mobil uygulamayla veya web’de HealthyPaws istemci merkezinizle de gönderin. Bu son derece kolay!

Deklarelerinizi hızlı bir şekilde işleyeceğiz (aslında, birçok beyan 2 gün içinde ince ayarlanmıştır), e-posta ile geri ödeme denetimi alacağınız veya doğrudan depozitoya kaydolabileceğiniz bir geri ödeme denetimi alacağınız için.

Tabii ki, son derece ilk vakanız ise, talebinizi ortaya çıkarmak için hayvanınızın kaydı tıbbi muayenesini gerektireceğiz.

Aynı şekilde, açık endişenizi azaltmaya yardımcı olmak için doğrudan veteriner tıbbi tesisine doğrudan veterinerlik tıbbi tesisine verilecek şekilde sigorta kapsamını geri ödemenizi belirleyebileceğiniz veteriner tıbbi tesisinizle son derece maliyetli tedavileri (duruma göre) önceden yazabiliriz.

Müşterilerimize olan bağlılığımız

HealthyPaws Hayvan Sigortası Kapsamı Politika Planı’nın anlaşılması basittir, hızlı bir şekilde geri ödenir, ayrıca, özellikle de hasta bir evcil köpeğe bakmanın stresini ve gerginliğini ve gerginliğini azaltma konusunda da yardım etmek için bize güvenebilirsiniz.

Taahhüdümüz, aynı zamanda son derece en iyi müşteri hizmeti ile köpeklerinizi ve aynı zamanda fantastik bir evcil hayvan sigortası kapsamı planı sunmaktır. Pet-passeat müşterilerimize, bakımımızın yanı sıra benzer bir çözüm gibi paylaştıkları için minnettarız.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *