• Uncategorized
  • 0

MEW’ler ve NIPS: 30’dan fazla kişi, beş gün boyunca bir ağaca sıkışmış bir kedi kurtarmaya yardım etti

İnsanlığa olan inancınızı geri kazandıran bir hikaye varsa, Hank’in hikayesiydi, 1- 60 ayak ağacın üstüne sıkışmış olan Washington DC’de yaşındaki kedi. Humane Rescue İttifakı, Feshed Future Fighters, bir ağaç hizmeti ve çok sayıda komşu da dahil olmak üzere 30’dan fazla kişi onu aşağı indirmek için bir araya geldi. Sonunda, halatların yanı sıra bir fasulye torbasını ağaca çeken ve bir dalın etrafında bir ipi döndüren ve içinde bazı özel ürünlerle küçük bir sandık manevra yaptı Hile yaptı: Hank, yemi olarak aldı sandığa atladı. ““ Bu kediyle bana yardımcı olmak için çok sayıda insanın yöntemlerinden ne kadar çıktığına inanamıyorum ”dedi. “Hiç kimse,“ Çok saçma olacaksın ”demedi.” Washington Publish’in yanı sıra Hank’in olağanüstü kurtarmasının resimlerini görün.

Bu hafta dikkatli kedide yer alan herhangi bir hikayeyi kaçırdıysanız, işte bir özet: Pazar günü, Tatillerde ve Minnettarlık’ta Yukarıdaki sütun gibi, Pazartesi günü, neden kedilerin neden olduğunu ele aldık 24 saatten fazla bir süre boyunca asla yalnız kalmamak için, Salı günü size Kittywhip Wand Toy’da özel bir indirim oranından bahsettik, Çarşamba günü Allegra, Perşembe günü tam olarak nasıl oynadığını paylaştı, sadece sadece sadece sadece Böbrek hastalığı olan kediler için piyasadaki ham diyet planı ve Cuma günü, BasePaws’ın DNA testlerinde derin indirim oranları hakkında bilgi paylaştık.

Bugünün videosu, uzun zamandır gördüğüm en tatlı videolardan biri. Zevk almak!

Mükemmel bir hafta sonu geçirin!

Resim pixabay Hazır Fotoğraf

Ingrid Kralı

Aynı şekilde:
Mews ve NIPS: Netflix’in kedi insanları stereotipleri dağıtıyor

Mews ve NIPS: Dünyanın en yüksek kedi ağacına bakın

Mews ve NIPS: Rescue Kitten Comforts Timid Feline

«Basepaws Noel Satışı: DNA testlerinden 100 $ kadar ve her siparişte tamamen ücretsiz oyuncak
Assisi Loop’un Archie’yi arka uzuv felci ile tam olarak nasıl yardımcı olur »

4 Mews ve NIP’ler hakkında 4 Yorum: 30’dan fazla kişi, beş gün boyunca bir ağaca sıkışmış bir kedi kurtarmaya yardım etti

Theresa Anspaugh diyor ki:

4 Aralık 2021, 13:39

Bir sonraki hayatımda geri döndüğümde, harika müzikle uyumak için duran rahat kedicik ve arka planda su gibi görünen rahat kedicik olarak geri dönmek istiyorum. Ne şanslı bir kedicik!

Eminim Hank yakında herhangi bir zaman çok daha fazla ağaç kurmayacak.

Cevap vermek

Stephen Mann diyor ki:

4 Aralık 2021, 10:55

Bir ağaç acil durumundaki kedi, tüm eyaletler için ulusal bir not. DC alanında bir kediyi kurtarabilecek “Out On a Fewing” adlı bir iş var. Kendimi denedim ve bir uzman aramadığınızda, bir zorluğunuz var. (En iyi becerileri olan bir kişi tarafından ele alınmıştır) Feline, tırmanmasını tetikleyen her şeyden zaten stresli olmanın yanı sıra, yiyecek veya su olmadan ağaçta kalmak zorunda kaldı, yavaşça zayıfladı. Korumak zorlu kısımdır, böylece kedi panik yapmaz ve indirildiğinde kaçar.

Cevap vermek

Harold Anderson diyor ki:

4 Aralık 2021, 07:48

Bu, sınırsız kıyamet, kasvet, öfke, endişe ve nefret yerine çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz haber hikayeleri. Haber kanallarına ve sosyal medyaya hakim olan hikayeler.
Medyanın ne belirttiğine rağmen, toplumlarına mutluluk gibi barış getirme arzusuyla büyük miktarda büyük insan olduğunu gösteriyor.

Cevap vermek

Janine diyor ki:

4 Aralık 2021, 07:29

Ne mükemmel bir kurtarma hikayesi. Kötü adam beş gün sonra çok korkmuş ve aç olmalıydı.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, verilerinizin bu site tarafından toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *