• Uncategorized
  • 0

Beverly Hill’in Purina tarafından sağlanan Köpek Şovu 8 Nisan Pazar

Beverly Hill’in Köpek Gösterisi

Güncellendi 2 Nisan 2018 (Başlangıçta 30 Mart 2018 yayınlandı) USA Network’ün Purina tarafından sağlanan Beverly Hills Canine Show’un ikinci yıllık yayını NBC’de 8 Nisan Pazar günü 13: 00’da bir encore olarak yeniden yayınlayacak: 00 CST. Gösteri başlangıçta Paskalya’yı 1 Nisan Pazar günü 18: 00’de yayınladı. CST. ABD, Purina, ABD tarafından sağlanan Beverly Hills Canine Show’un Paskalya yayınına ek olarak, 2 Nisan Pazartesi günü 9: Oo A.M./8:00.

Efsanevi Köpek Gösterisi Yargıç David Frei ve aktör John O’Hurley tarafından barındırılan yarışma, Siriusxm’in “Maria ile Konuşmaları” nın tutulması Maria Menounos’u ve aynı ismin normal podcast’ini içeriyor. Kırmızı halı muhabiri ve Mary Carillo sahne arkasından rapor veriyor.

Taraftarlar, “American Ninja Warrior” ortak ev sahibi Akbar Gbajabiamila, Dr. Evan Antin (People dergisinin evcil hayvan veteriner), Stella Maeve (The Sihirbazları), Marcc ve Wavyy Jonez (çözülmedi: çözülmedi: Tupac’ın cinayetleri ve kötü şöhretli B.I.G.) ve bu çekici pooches en büyük ödülü kazanmak için kare kapalı olduğu gibi kırmızı halıda ve kalabalıkta çok daha fazlası. Westminster Canine Show’daki Show Şampiyonu’nun 2018 en iyi olan Flynn, aynı şekilde katılacak.

Bu yıl Purina, evcil hayvan sahiplerini Facebook, Twitter veya Instagram’da köpeklerinin ailenin gerçek yıldızı olduğunu gösteren resim veya video yayınlayarak “Her Köpek Is A Star” programına katılmaya motive ediyor. 26 Mart ile 8 Nisan arasında gönderilen her orijinal yayın için #BHDOGSHOW hashtag’ini ve @Purina etiketleme için Purina, North Shore Animal tarafından yürütülen bir program olan Mutt-i-Grees’e beş dolar (25.000 $ ‘a kadar) bağışlayacak Lig Amerika. Mutt-i-Grees asistleri, çocuklara hayvanların hayatları üzerinde, empati, dostluk ve barınak köpekleri ile etkileşim ile cömertlik gibi temel yaşam becerilerini akıl hocası tarafından yaşayabilecekleri olumlu etkiyi gösterir. Fonlar, programı ülke çapında çok daha fazla kuruma genişletmeye yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Purina tarafından sağlanan Beverly Hills Canine Show hakkında

Purina tarafından sağlanan yıllık Beverly Hills Canine Show’da 175 uygun ırkı temsil eden 1.200’den fazla köpek. Köpek yarışmacıları grup değerlendirmesinden sonra ödül şovu tarzı kırmızı halı yürüyorlar. NBC Sports Group tarafından Beverly Hills’in Kennel Kulübü ile çok yıllı bir sözleşmede üretilen iki saatlik televizyon sunumu, Beverly Hills’teki köpek yaşamını gösteren özel özellikler içeriyor, geleneksel köpek şovu olarak, ırkların değerlendirilmesine ek olarak, ve gruplar. Akşam, şovdaki en iyi taçlandırma ile sonuçlanır-aynı zamanda hâkim şampiyonu seçerken şov finalistlerinde bir moda-show tarzı pist yürüyen yedi en iyisidir.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *