Köpeğinizin masaya yalvarmasını nasıl engelleyebilirsiniz

Son zamanlarda Mutt’un ziyaretçilerini, yeniden ziyaret etmek istediğiniz komut ipuçlarını veya zor zamanlar geçirdiğiniz davranışları istedik. tartılan herkese teşekkürler. Sorularınıza yanıt vermek için mesajlar üzerinde çalışıyoruz.

Megan, “Köpeğime yürümeye başlayan çocuğumdan yemek için yalvarmayı bırakmasını tam olarak nasıl anlamak istiyorum. Bana küçük çocuğumun köpek yemekleri yemesini tam olarak nasıl önleyeceğimi söylerseniz, bu bir bonus olurdu! ”

İkincisi Megan’da size yardımcı olabileceğimden emin değilim (sonunda bir ipucum olmasına rağmen), ancak birincisiyle uğraşmaktan memnuniyet duyuyorum.

Köpeğinizin masaya yalvarmasını nasıl engelleyebilirsiniz

Bebek hazırlık serim boyunca belirttiğim gibi, köpeklerinizi bir bebekle yaşamak için hazırlamanın en iyi yöntemi, bebek gelmeden başlamaktır. İdeal olarak, bir sorunla karşılaşmadan önce istediğiniz yemek zamanı davranışını oluşturuyorsunuz.

Bununla birlikte, köpekleriniz küçük çocuğunuzun şimdiye kadarki en iyi otomat cihazı olduğunu bulsa bile, bu öneriler yemek zamanlarını biraz daha keyifli hale getirmenize yardımcı olabilir (sizin için, köpeğiniz olmasa da).

1. Köpeğinize belirli bir yerde kalmasını söyleyin

Köpeğinizin dilenmesini engellemenin en kolay yöntemi onu yiyeceklerden ayırmaktır. Köpeğinizi mutfak alanından, masadan veya yüksek sterilinden uzakta bir yere bırakın. Eğer kalkarsa bebeği endişelendirirse, onu geri al. Bunu birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Siz onu serbest bırakana kadar ayakta kalması gerekiyor. “Ücretsiz!” Gibi bir sürüm kelimesi seçin. veya “Break!” Tutarlı olun ve sunmayın.

Köpeklerinizi bir bölgeyi daha iyi bir alanda veya yemek odasında belirleyebilirsiniz, ancak köpek büfesi arasında çok daha fazla mesafe varsa muhtemelen çok daha başarılı olacaksınız.

Bu aynı şekilde “yer” veya “Git Lay” gibi bir komutu eğitme şansıdır. Evimizde, Baxter yemekler sırasında yemek masasının etrafında asılı kalıyor (ve bazen kocamdan bir çalışma kağıdı atıyor – köpekleri masadan beslememek için diğer yarısını eğitmede başarılı değilim).

Bununla birlikte, Baxter o kadar iğrenç veya sinir bozucu olursa, “Git Lay” diyebileceğimizi anlıyoruz ki, oturma odasındaki yatağına – çok yavaş, son derece yavaş ve ne yazık ki – gidecek.

2. İnsanları eğitin

Eğer talihsiz köpek yavrusu ile tek başına bir alanda yatan (cidden, trajik) sunamıyorsanız, insanları eğitmelisiniz. Dediğim gibi, kocamla pek şansım olmadı. Ancak Baxter benden yalvarmaya bile çalışmıyor. Hiçbir şey alamayacağını anlıyor.

Bu yüzden köpeği göz ardı et. Neyse ki, Baxter huzurlu bir dilencidir ve sadece oturuyor. Köpekleriniz biraz daha iddialıysa, görmezden gelmek gerçekten zor olabilir, ancak yine de ona bağlı kalır. Orada bile değil gibi davranın ve sonuçta beslenmeyeceğini ve yalvarmayı sağlayacağını keşfedecek.

Açıkçası, bu bir yürümeye başlayan çocuğa vermek imkansız zor davranış olabilir. Köpek onun arkadaşı ve eğlenceli bir oyun oynadıklarına inanıyor. Köpeyi besleme ve zahmetli ikiliizi taramaya devam etmediğinden emin olarak küçük çocuğunuzun yanında en iyi oturarak yemek harcamanız gerekebilir. Yine tutarlı olun.

(Ve bunun her zaman mükemmel olmayacağını kabul edin. Oh My Canine’de Maggie Bebek Hazırlık Serisine katıldı ve daha sonra Instagram’da evinde yemek zamanının perde göz atmasına komik bir şekilde paylaştı.)

Köpeğinize kalanları beslemeyin

Köpeğinizi yiyeceklerden ayırma konusundaki son önerim, alan ve yiyeceklerin kendisi hakkında daha azdır. Bazı durumlarda küçük çocuklar plakalarını temizlemek için en iyi kayda sahip değildir. Tabağını köpeğinizin kasesine kazıma cazibesine dayanın. Yiyecekleri çöpe atmak kadar zor olabilir, köpeklerinizin bebeğin yemeğinin sınırların dışında olduğunu anlamasını istersiniz.

Küçük çocuğunuzun köpeğin yemeğini yemesini nasıl engelleyebilirsiniz!

Köpeğin yemeğini yiyen küçük çocuğunuzun konusu hakkında, risksiz alanlarımda yayınlandım. Bu, fitness eğitmenimizin önerdiği bir şey ve kızıyla birlikte yürütebileceği bir şey, bu yüzden Ellie ile de bizim için çalışacağını umuyorum.

Baxter’ın yemek standı bebeksiz noktalardan biridir. Ellie’yi Baxter’ı görmek veya onu beslemeye yardımcı olmak için o bölgeye götürmemek için ihtiyatlı davrandım. Çok mleştiğindeOre Mobile, bu bölgenin Baxter’in olduğu gibi kendisini de zorlayacağım. Yine, bebekle tutarlılık köpekle olduğu gibi pratik olacaktır.

Sorunuz için teşekkürler Megan. Umarım bu ipuçları sizin için pratiktir.

Megan’a yardımcı olacak başka birinin kavramları var mı? Köpeklerinizin dilenmesini engellemeye yardımcı olan herhangi bir öneri?

Gelecek yayınlarda konuşmamızı istediğiniz başka koşullar veya komutlarınız varsa, hala girdi alıyoruz. Lütfen yorumlarda paylaşın.

Julia Thomson, 129 dönümlük evde bir blog yazarıdır ve burada ülke yaşayan maceraları ve DIY yenileme hakkında besteliyor. Ontario, Kanada’daki 129 dönümlük bir çiftlikte çevrimiçi evinin yanı sıra. Burada Instagram’da Julia’ya uyun.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *