• Uncategorized
  • 0

Bir evcil köpeğin gençlere

kullanılmasına yardımcı olmak, evcil köpek Cosmo’nun yanı sıra çok ortak bir şeyim var.

Kalabalıkları veya yüksek sesleri sevmiyoruz. Çok fazla ev kalmak istiyoruz. Yeni insanları tatmin etmiyoruz. Utangaçız.

İkimiz de insanların çocukları için sıfır takdir gösteriyoruz.

Ama benim gibi, Cosmo çocukları tolere etmeyi keşfediyor. Onları sevmek zorunda değil, ancak onları tolere etmek zorunda.

Futbol tarlalarıyla dolu bir parkın kenarında çevrimiçi olarak görüyoruz. Bu alanlar, orta kurum futbolu ve futbol takımları için önemli yöntem alanlarıdır. Genellikle büyük bir kalabalık, gençlerin bir oyun oynamasının tadını çıkarmak için toplar. Ekim ayı ile Ağustos ayı ile hemen hemen her gece, gençler futbol antrenmanı için orada tatmin ediyorlar.

Ne zaman yapabilirsem, bu süre zarfında Cosmo’yu çıkarıyorum. Alanın etrafında daire çiziyoruz, gençlerin eğlenerek, bağırıyor, bağırıyoruz, birbirleriyle başa çıkmanın yanı sıra bir şeyler atıyoruz.

Cosmo normalde onu yavaşça tekniğe kadar tekniği ve sessizce konuştuklarında gençlere iyi tepki verir. Bununla birlikte, rastgele bir genç yürüyüşte bizim kadar şarj edildiğinde, normal tepkisi hırıltılı olmak veya son derece ileri bir duruşla durmaktır – kulaklar ve kuyruk yukarı. hırıltıya rağmen, normalde “Hayır, bu köpeği evcilleştiremezsin” diye eklemeliyim.

Bu yüzden küçük futbolcular tarafından yürümeye gittiğimizde Cosmo, çocuklarla harika şeyler ortak olmayı keşfediyor. Bu yüzden Cosmo yürüyüşe çıkmayı seviyor.

Yemek dışında, yürüyüşe çıkmak Cosmo’nun varlığının en önemli özelliğidir. Normalde bu yürüyüşlerde yiyecek getirmiyorum. Eğer bir muamele tutarsam, nerede olduğumuzu unutmanın yanı sıra biraz ceviz olur. Etrafımızda her şeyi ayarlar.

İkramlar Cosmo’yu zaman zaman dikkatini dağıtmak için harika bir yöntemdir, ancak onu rahatsız etmek bu yürüyüşler için amacım değildir. Cosmo’nun çocukları ayarlamasını istemiyorum. Gençleri görmesini ve ne olduğunun durumunu kabul etmesini istiyorum. Gençlerin büyük bir anlaşma olmadığını tanımasını istiyorum. Onlar da yüksek derecede yüksek olabilirler, ancak yaşamın bir parçası ve büyük bir anlaşma değiller.

Cosmo, futbolculara ya da etrafta asılı tutulan genç kardeşlere homurdanmadığında asla yoktu. He has never barked at them, either. Ben onu evcilleştirirken de oturmanın yanı sıra oturmanın yanı sıra oturacak ve tam olarak ne kadar harika olduğunu söyleyecek.

Dün gece bir grup yürüyüşüne gittik (Josh ve Ace bile bize katıldı!) Ve her türlü çocukları geçtik. Cosmo hiç tepki vermedi. So we are making some progress!

I can believe of a few old guy who are stuck in their ways, however not Cosmo! ?

Anything a pet dog likes such as food, walks, a toy or one more pet dog are all beneficial when assisting that pet dog get rid of a fear. let me understand if you have any type of certain examples!

Cosmo is an American Eskimo up for adoption with 4 Luv of pet dog Rescue.

Here are some ideas for assisting a pet dog who is afraid of kids.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *