• Uncategorized
  • 0

Köpeğiniz için harici bir tazı can yeleği kazanın!

Paylaşım ButtonsShare’i Facebook FacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore

Önümüzdeki yaz suya zaman harcamak (ve köpeğinizin) planlarınızdaysa, güvenlik bir zorunluluktur. Aynı nedenden ötürü bir can yeleği giyiyorsunuz, köpeğiniz de. İster bota, kano, hatta yavru ile kürek tahtası olun, Kyjen’in dış tazı can yelekleri su spor aktivitelerini güvenli hale getirmeye yardımcı olur!

Her can yeleği, evcil köpeğinizi güvenli ve güvenli tutmak için klipsler ve rahat bir mide bandı ile tamamen ayarlanabilir. Evcil köpeğinizi korur ve 2 parlak renkte (turuncu ve pembe) mevcuttur. Evcil köpeğinizin kurtarılması gerekirse, üst yönetimin evcil köpeğinizi güvenle geri getirmek için el veya tekne kancası ile kolayca yakalanabilir. Ve yetenekli yüzücü olmayan köpekler için, ön şamandıra her zaman başını suyun üzerinde tutmaya yardımcı olur. Optimal güvenlik için, ideal boyut can yeleğini satın almak önemlidir ve her can yeleği boyutu evcil köpeğin (köpeğinizin göğüs kafesinin en geniş kısmının etrafındaki alan) çevresine bağlıdır.

Su aktiviteleri sırasında evcil köpeğinizi güvende tutmak, endişelenmeniz için daha az bir şey ve eğlenmek için çok daha fazla zaman gösterir!

Köpeğiniz için harici bir tazı can yeleği kazanın!

Harici bir tazı can yeleği kazanmak için girmek için:

Aşağıya, size ve evcil hayvanınızın planladığı eğlenceli Anma Günü hafta sonu planlarını anlatan bir yorum bırakın

Yorumunuza lütfen evcil hayvanınızın ağırlığını ve köpeğinize en uygun can yeleği boyutunu ekleyin. (Doğru boyutlandırma için sekmeyi nasıl kullanacağınızı tıklayın)

Kazananlarımız Erika Kiel ve Stephanie McGlothlin’i tebrik ediyoruz. Size ödülünüzü nasıl talep edeceğiniz hakkında bir e -posta göndereceğiz.

PS: Herhangi bir bireyin 15 ″-19 ″ çevresi ile 11 ila 18 kilo ağırlığında bir evcil köpeği varsa, bunu kazanma şansınız için bir not bırakın. !

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *