• Uncategorized
  • 0

Feline ve Evcil Köpek Evlat Edinme için Zor Zamanlar

Bu yayın satış ortağı bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürünler kazanabiliriz.
Her zaman evcil köpeğe, gazete, dergiler veya internette kedi makaleleri için gözüm var. Ne yazık ki, son zamanlarda tekrarlayan bir stil gördüm ve bu da ülke çapındaki hayvan barınaklarının bir krizin ortasında olması. Hayvan barınakları, bu hayvanları kabul etmekte zorlanmanın yanı sıra kayıtların yanı sıra köpeklerin yanı sıra köpeklere de sahiptir.
Feline ve evcil köpek evlat edinme için zor zaman
Bir aydan biraz fazla bir süre önce bölgesel gazetemiz The Turuncu Bölge Kayıt’taki bir göreve rastladım. Post, “Bir kedi kriziyle uğraşan İlçe Hayvan Barınakları” ve sığınaktaki kedilerin yanı sıra artan köpeklerin yanı sıra konuşuyor. Bu artan sayının birincil nedeni, kötü ekonomi ile doğrudan ilişkili görünmektedir. “Ev hacizlerinin yanı sıra tahliyeler, kalbi kırılmış evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarını Irvine Hayvan Bakım Merkezi’ne bırakmalarını gerektiriyordu, ayrıca Kediler ve köpekler çoğalmaya başladı.”

Irvine Hayvan Bakım Merkezi, birkaç ay önce Turuncu Bölge İnanılmaz Pet Aoption etkinliğini düzenleyen aynı tesistir. Etkinlikten sonra aynı şekilde 3 büyüleyici hayvan barınağı gerçeklerinden bahsettik. Daha sonra inanılmaz bir evlat edinme etkinliğinin o gün yaklaşık 300 hayvan için evler keşfettiğini keşfettim, ancak hala bir kedi ve evcil köpek evlat edinme krizinin ortasındayız.
Hayvanlar kapasitede barındırır
OC Register’daki Post tarafından bildirildiği gibi, şu anda evlat edinme için sunulan 260 kedi ve tipik sayıların iki katı hakkında yaklaşık 100 köpek bulunmaktadır.
Irvine Hayvan Barınağı genellikle kederli tüm köpekler ve kediler için alana sahip olacaktır, ancak barınak tarihinde ilk kez, barınağın sahibinden vazgeçmesi gerektiği için, köpeklerin yanı sıra köpekler aralıklı olarak çevriliyorsa, aralıklarla çevriliyorsa, aç.
“Barınakta yetişkinlerin yanı sıra çocuklara dönüşen kediciklerimiz de var. Bu genellikle duyulmamıştır, çünkü kedicikler her zaman benimsenen ilk kişidir. ”

Hayvan barınağı sayıları
399 – Irvine Hayvan Bakım Merkezindeki Hayvanlar: 268 Kedi, 92 Köpek ve 39 Tavşan
600 – OC hayvan barınağında kedi sayısı ve dos: 300 köpek, 300 kedi
115-San Clemente-Dana Point Hayvan Barınağı’ndaki hayvanlar: 57 kedi, 38 köpek, 20 tavşan
84 – Amaçtaki Hayvanlar Viejo Hayvan Barınağı: 44 Kedi, 33 Köpek, 7 Tavşan
77 – Turuncu Bölge Humane Society’deki Hayvanlar: 40 Kedi, 33 Köpek

Geleceğinizde Kedi ve Evcil Köpek Evlat Edinme
Bu kedi veya köpeği benimsemeye inanıyor musunuz? Dikkat etmem gereken ilk şey, ailede yeni bir evcil hayvan almadan önce ekonomik olarak istikrarlı olduğunuzdan emin olmak. Bununla birlikte, bu kedi veya evcil köpeğin evlat edinilmesi hakkında çok dikkatli bir şekilde düşünüyorsanız, bir kedi veya köpek benimseyerek bölgesel barınağınıza yardımcı olmak için harika bir zaman olabilir.

Program evcil hayvan benimseme, bölgesel barınağınıza yardımcı olabileceğiniz tek yöntem değildir. Köpekleri ve yavruları teşvik ederek bölgesel barınakların yanı sıra kurtarmalara yardımcı olmak için yeterli şanslıyız. Aynı şekilde bir evcil köpek yürüyüşçüsü olarak bölgesel barınağınızda gönüllü olarak yardımcı olabilirsiniz, Kennels… vb.
Gönüllülüğü düşünüyorsanız, lütfen bölgesel barınaklarınızdan veya kurtarmalarınızdan biriyle iletişime geçin. Petfinder.com Web sitesi, bölgesel hayvan barınakları ve kurtarmalar hakkında bilgi keşfetmek için harika bir kaynaktır.
*** Google ile “bir kedi kriziyle uğraşan ilçe hayvan barınakları” yazısına bir bağlantı bulamadım (gazetenin sadece zor fiziksel kopyasına sahibim). Herhangi bir bireyin gönderiye doğrudan bir bağlantısı varsa, burada kredi puanı sağlamaktan mutluluk duyarım.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Yavru Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak ve HeartBeat ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubuklarını kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *