• Uncategorized
  • 0

2014’ün 10 En İyi Kedi Ürünü

Her yıl birçok yeni ürün görüyorum. Global Pet Expo, Superzoo ve bana gönderilen düzinelerce ürün arasında, 2014’te binlerce evcil hayvan ürünü gördüğümü söylemek muhtemelen güvenlidir. Allegra ve Ruby, sizin için çok sayıda gözden geçirmeme yardımcı oldular. yıl. Çok sayıda ürünle, sadece 10 favoriyi seçmek gerçekten zor, ancak iki ürün testçimin yardımıyla, bu listeyi bulduk (satın aldığımız satın alma işleminde sunuldu).

Bird Catcher Pro eski

Popüler oyuncağın bu yeni ve geliştirilmiş versiyonu, çok rahat yastıklı bir anlaşma ve iki Ultra Gine Kümesi Tüy Doldurma Yedek Tüyleri ile tamamen uzatılabilir ve geri çekilebilir bir çubuk içerir. Oyuncak, çubuğu ve tüyleri tutan iyi bir depolama çantasında gelir. Bird Catcher Pro Ex Amazon’dan edinilebilir.

Kazık salonu

Bu iyi boyutta, dayanıklı karton çizik, Allegra’nın en sevdiği çiziklerden birine dönüştü. Eşsiz, patentli üç taraflı tasarım, kedilerin kalplerinin içeriğine çizilmesini sağlar, ancak aynı zamanda onlara şekerleme için alternatif bir yer verir. Scratch Lounge, Amazon’dan ve çok sayıda perakende mağazasında mevcuttur.

Katris Modüler Kedi Mobilyaları

Katris, sınırsız yapılandırmalarda düzenleyebileceğiniz bir karton şekil sistemidir. Bilgisayar oyunu Tetris’i hatırlıyor musunuz? Kaptın bu işi. Bu parçaların size verdiği tüm farklı olasılıkları seviyorum. Katris Amazon’dan edinilebilir.

Resqwalk

İPhone ve Android için mevcut olan bu yenilikçi uygulama, hayvan severlerin sadece yürüyüşe çıkarak kurtarma ve barınaklar için para toplamalarını sağlar. Her hafta, Resqwalk bir bağış havuzu duyurdu ve kuruluşun havuzun bir kısmını alması için satın alındığında, destekçilerinin bir yürüyüş yapmayı tercih ettiklerinde uygulamaya check -in yapmaları gerekiyor. Haftanın sonunda, çeşitli kurtarmalara, yürüdüğü toplam mesafe orantılı olarak bağışlar ödenir. Resqwalk hakkında çok daha fazla bilgi için ve uygulamayı indirmek için resqwalk.com adresini ziyaret edin.

Petfusion Yüksek Besleyici

Hem fonksiyonel hem de güzel olan iyi tasarlanmış kedi ürünlerini seviyorum ve bu besleyici bu kriterlerin her ikisini de karşılıyor. Yüksek tasarım, yemeyi çok daha rahat hale getirir ve ayrıca sindirimi iyileştirmeye yardımcı olabilir. Anodize alüminyumdan yapılmış, iki geniş paslanmaz çelik kase içerir. Petfusion yükseltilmiş besleyici Amazon’dan edinilebilir.

Petfusion 3 taraflı dikey çizik

Geri dönüştürülmüş oluklu kartondan yapılmış bu farklı çevre dostu çizici, dikey çizikleri seven kediler için idealdir – geleneksel “düz” dikey modellere biraz daha fazla ilgi katar. Bu çizici, evimizdeki en popüler olanlardan biridir. Petfusion 3 taraflı dikey çizik Amazon’dan edinilebilir.

Sugarboy’un PACA PET POUF

Bu el işi evcil hayvan yatağı% 100 pamuklu yapılır ve minyatür yüksek dereceli bir yorgan gibi görünür. 20 ons yurtiçi alpaka lifi ile doldurulur. Çeşitli sevimli desenlerde gelen kapak,% 100 çok yumuşak pamuklu pul pul pul pamuklu. PacA Pet Pouf, Allegra ve Ruby’nin en sevdiği uyuklama noktalarından biridir. Sugarboy’un Etsy mağazasından edinilebilir.

Petmate’in Jackson Galaxy Koleksiyonu

Jackson Galaxy tarafından “av, yakala, öldür, yemek, damat, uyku” kavramı etrafında tasarlandı, bu kapsamlı koleksiyondaki her ürün kedilerin doğal içgüdülerini yaşamlarının her alanında kullanmalarına izin veriyor. Bu çizgi hakkında hiçbir şey tesadüf değil. Doğal davranışlarını ifade etmelerine izin vererek kapalı kedilerin yaşamlarını optimize etmek için her şey geliştirildi. Parlak, neşeli renkler sadece seçilmedi çünkü göz alıyorlar, kedilerin gerçekten görebileceği renkler. Koleksiyon Amazon ve diğer perakendecilerden edinilebilir.

Neko Birbug uçuyor

Bence Birbug yılın en yeni oyuncaklarından biri. Ergonomik olarak geliştirilmiş bir mantar anlaşmasına sahip bir grafit teleskoplama çubuğuna sahiptir, bu da tutulması çok iyi hissettirir. Bağlanma, bir kedinin bir oyuncakta isteyebileceği her şeyi içerir: geniş, parlak, irili kanatlar oyuncak kaydırır ve çok farklı bir desenle uçar. Yaratık tüyler ve sarkık bacaklar, kuyruk kılları ve kedilerin gerçekten görebileceği renklerde bir vücuda sahiptir. Dize iyi ve kalın ve piyasadaki diğer çok sayıda değnek oyuncakının aksine, oyuncağı ayarlamak veya değiştirmek için klip kullanımı çok kolaydır. Birbug Amazon’dan veya doğrudan Neko sineklerinden edinilebilir. Ek ve çubuk ayrı satılır.

Kuyruk

Geçen yıl gördüğüm kediler için tüm yeni teknoloji ürünlerinden, Tagio’nun kedilerin hayatlarını daha iyi değiştirmek için en büyük potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. Tagio, kedinizin ağırlığını ve eliminasyon modellerini izleyen bulutta, kedinizin ağırlığını ve eliminasyon modellerini izleyen bulutta, kedinizin ağırlığını ve eliminasyon modellerini izleyen bir evcil hayvan dostu Wi-Fi cihazından oluşan akıllı bir izleme sistemidir. bakıma ihtiyaç duyuyor. Tagio ön sipariş için mevcuttur ve Nisan 2015’te gönderim yapmaya başlayacak. MU içinnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *